Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul éreztem magam tegnapel...

Rosszul éreztem magam tegnapelőtt, tegnap is, ne szóljatok be, de csak gyümölcsöt bírok enni, meg yoghurtot. így is fogyok ugye?

Figyelt kérdés

Pár napja nem érzem jól magam, lehet megfújt a szél edzésről, ahogy kijöttem, mert nagyon sz*r az idő... vagy nem tudom.


Szóval több hónapja diétázom, csirkemellet, pulykamellet eszem általában (mert a vörös húsokat annyira nem szeretem, sosem szerettem)

Salátával, sok nyers és párolt zöldséggel.

Tudom, a paleo ellenzi, de szoktam tejterméket is enni - persze módjával, és zsírszegényt!

Heti 1, max 2szer teljes kiőrlésű zsemlét/kenyeret is eszem.


Nagyon szeretem a gyümölcsöket, tudom sok bennük a cukor. Banánt, szőlőt nem eszem, hanem a kedvenceim: alma, narancs, eper.


Pár napja csak almát, narancsot kívánok de nagyon... nem tudom miért. Csirkemellet, meg úgy egyáltalán SEMMI HÚST nem kívánok... még csirkemellsonkát se, meg színtiszta húst se, semmit... csak gyümölcsöt + 1-2 yoghurtot bírok letuszkolni magamba, mert mást nem kíván a testem.

Múlt héten 3szor voltam edzeni, de pár napja nem voltam mert rosszul éreztem magam.


Tegnap is megettem egy rakat almát meg narancsot... lehet 1,5 kg is volt az összes gyümi összesen...

és ha elképzelem abba mennyi cukor van :( meg ha elképzelem mennyire jobban jártam volna a csirkemellel, mert az fehérje... de egyszerűen nem kívánom most.


Ugye nem fog megállni a fogyim?


2014. máj. 16. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

2 tippet tudnék írni,


egyik tipp, hogy nem tudja senki sem megmondani megáll-e a fogyásod. Nem tudjuk mennyi gyümölcsöt eszel, milyen az anyagcseréd, mennyire bírod a tejtermékeket. De nem biztos hogy emiatt kellene most aggódnod ..


Másik tipp, hogy c- és d-vitamint ne hanyagold. Undorító ez az időjárás, senkinek sem tesz jót ez a nyirkos, szeles idő. Nyáron meg majd jön persze az aszály, most meg mindenhol csak eszik + a szél is fúj. Hát ez van, a széltől érdemes védeni a testünket, nem tesz jót, főleg edzés után kiizzadva, kitágult pórusokkal.


Vigyázz magadra és jobbulást!

2014. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha gyümölcsöt kívánsz, nagyon helyes, hogy azt eszed, remélhetőleg a tested tudja, mit akar :) Nekem is volt ilyen időszakom nemrég, a szokásos igényemnél sokszor több gyümölcsre vágytam. Az elmúlt napokban pedig étvágyam nincs és hiányzik a napfény.

El nem tudom képzelni, hogy a kis kalóriatartalmú gyümölcstől ne fogyjon az ember, de persze meglepő dolgok vannak az életben. Akármennyire is sok benne a cukor. Szerintem is jobb pl. a zsír, de hát nem mindig arra vágyunk :D (Próbálom ellensúlyozni a gyk-n uralkodó zsírkerülést, no, plusz én tényleg zsírra alapozok, persze fehérjéből is eleget eszem.)


Ahogy írod, Te azért igazán komolyan veszed a dolgokat, igazán nem gond, ha beesnek gyümölcsösebb napok. S most tényleg a gyógyulásra koncenrálj, ne ilyeneken aggódj, de nem is látom, mi okod lenne rá.

Jobbulást!

2014. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!