Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » December 21-éhez képest...

December 21-éhez képest tegnapelőtt kb 5 kg-al voltam nehezebb. létezik, hogy ez a +5 kg csak víz? Ma 21. -éhez képest kb 2 kg-al vagyok csak több. Mennyi jöhetett fel zsírként?

Figyelt kérdés

December 21-éhez képest tegnap és tegnapelőtt +5kgot mutatott a mérleg...

Ittam több méregtelenítő teát (csalántea, pl. az kihajtja a felesleges vizet a szervezetből) meg gondolom mára béltartalom is ürült ki belőlem.


Ma kb. +2 kg a változás a december 21.-ei súlyomhoz képest. A karácsony óta eltelt jópár nap; a sok ch által megkötött víznek és a béltartalomnak ki kellett ürülnie belőlem, nem?

Ez a +2 kg végleges lenne...? Mármint zsírként. Mert azt én sem hittem hogy a +5 kg az mind zsír; tudom hogy megkötött víz, stb.


DE ez a +2 kg, amit ma mértem, ez feljöhetett rám zsírként, vagy még ennek is egy része (kb 1 kg) víz lenne?


2013. dec. 29. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt mondom nem lehetetlen ha rengeteget ettél, de látatlanban nem lehet megmondani.
2013. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!