Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdetek mindent előlről?...

Most kezdetek mindent előlről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig kb másfél hónapon keresztül fogyoztam(diétás étrend+mozgás). Az elmúlt másfél hétben komolyabban kezdtem foglalkozni ezzel az egésszel. (ha nem baj nem írnám le az étrendet) napi 100+ percet szobabicikliztem. Az egészet össze vetve lement rólam két kiló. (53-mal kezdtem és május 13-an 51-et mértem) viszont... A hétvégén születésnapot ünnepeltünk másnap pedig moziba mentünk. Magyarul torta és popcorn. Eddig semmi édességet vagy ehhez hasonlókat nem ettem. De ezen a két napon igen. Vasárnap este(18.) raaltam a mérlegre és 52,5 kilót mutatott. Most akkor elölről kell kezdenem mindent vagy mi? Mert elvileg nem lehetne egy nappal mindent el rontani. Ugyerzem nekem sikerült. Valaki segítsen, most mit csináljak?:( nem akarok megint depressziós lenni emiatt...
2014. máj. 19. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kell semmit elölrl kezdened, butus. :-)

Az, emésztésedd megváltozott és gondolj arra, hogy ha nem olvadt volna le ez a pár kiló akkor most nem 52,2 lennél hanem minimum 55... Teljesen átlagos ha az ember "leesik a piramisról, kikerül a zónából"... Miért ne? Így a normális! NEM, kell emiatt depressziósnak lenni! Születésnap egyszer van egy évben (kivéve ha szökőévkor született az illető...) ne, úgí emlékez vissza erre a napra, mint például "Fogyóztam, bas.ki és akkor elrontottam mindent, utálom az ünnepeket!", hanem mint: "Nagyon jókat ettünk, tanulság volt jövőre nem csoki hanem gyümölcs torta lesz!" Na, és egy plusz infó: Aki depressziós az stresszel és a stressz több ételt kíván!

Na, most mit gondolsz? :-)

Amúgy hány centi/éves vagy? Mennyi a cél? Mert az 51 kiló egyáltalán nem sok... sőt!

:-)

2014. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
UI: Bocsánat telefonról vagyok nem tudom rendesen javítani a hibákat... Remélem nem baj.. Véletlen kihagytam egy-két betűt, néhol duplájára nőt... Hupsz. :-)
2014. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintsd úgy,hogy feltöltötted a glikogénraktárakat! :-)
2014. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Haha...:D :) köszönöm a válaszokat! Most valamivel jobban érzem magam:D és ami egyszer lement az elmegy még egyszer. Eldöntöttem!;)

Hát igen 51kiló nem hangzik soknak, de én emellé 157-158cm vagyok:/ és így máris rosszul hangzik.

2014. máj. 19. 21:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Idén lettem 15:D (még nőni fogok, ez így van a családban... Ilyenkor nyúlt meg mindenki:D szóval magasság miatt nem aggodok) a cél 47-48 kiló lenne de nekem a 49 is megfelel!!:D
2014. máj. 19. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kg nem számít, ha formás vagy.
2014. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!