Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egeszsegesen mennyi ido...

Egeszsegesen mennyi ido megszabadulni 15-20 kilotol?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok 164 cm.es kb 72-74 kilo.szeretnek leadni 15-20-at s nekialltam fogyokurazni,ugyhogy a fo etkezeseket nem hagyom ki csak egeszsegesen etkezem,vizet vagy citromos vizet iszok es tornaszok,setalok,futok s ilyenek :) igy kb mennyi ide mig elerem a celom? turelmem az van s kitarto is vagyok csak kivancsi lennek :) esetleg ha van par tippetek megkoszonnem :D

2014. máj. 22. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
20-40 hét és természetesen zsírról van szó.
2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyár végéig meglehet -10 kg, ha nem zabálsz félre. Mikulásig meg bőven lemehet az összes, ha sportolsz és nem zabálsz.
2014. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csiß ***** válasza:
Most hirtelen csak egy tipp jut eszembe: sétálj gyorsan,fuss lassan!
2014. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Havi 4 kiló lemehet egy egészséges embernél. Akinek hormonbetegsége van örülhet ha 1-2 nyomorult kiló lemegy havonta.....én is így jártam. 3 hónap alatt sem lett meg a 10kg:( és akkor még a többi...leszek vagy 80 éves mire végzek:(
2014. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kitartóan és jól csinálod, akkor év végére meglehet
2014. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évembe telt 24 kg, szerintem az teljesen jó tempó, mondjuk nem siettem.
2014. máj. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek lement tavaly januártól június-júliusig 20 kiló, de ő tényleg nagyon elszánt volt: szigorúan megvont minden addigi nasit, csokit, tipikus egytálételeket. Teljesen étrendet váltott, elhagyta a zugevéseket. Emellett nekiállt kardiózni, egy hozzá értő ismerőse készítette neki az edzésterveket. Tehát ő tényleg nagyon kitartó volt.
2014. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!