Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a leghatásosabb...

Mi lenne a leghatásosabb edzés, amivel fogyhatnék? Milyen rendszerességgel kellene használnom a biciklit és/vagy a Leg Magicet? Mit csinálhatnék még, ami nem terheli a térdemet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, kb. 160 cm és 66 kg. Egy éve volt egy térdműtétem, ami miatt 10 kilót szedtem fel... Próbálkoztam már mindenféle diétával, és mozgással (ami eléggé korlátozott a térdem miatt), de nem sok eredményt értem el. Futással régen sokat fogytam, de most nem futhatok. Kaptam egy szobabiciklit, és egy Leg Magichez hasonló gépet (Leg Toner).
2009. dec. 29. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Ne leg magic-ezz! Az nem tesz jót a térdednek! Inkább bicózz napi 1 órát,vagy legalább felet és mellette diétázz!
2010. jan. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) jó tudni, hogy nem tesz jót :) ezt az információt valahogy lefelejtették a tájékoztató papírról...
2010. jan. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!