Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kell segítség valakinek?

Kell segítség valakinek?

Figyelt kérdés
Úgy lattam, hogy nagyon sok hibás gondolat és tévhit van a fejekben az edzéssel és fogyassal kapcsolatban. Személyi edzőként szeretnék szakmai tacdokkal segiteni bárkinek kortól nemtől külsőtől és mindem egyébtől függetlenül. Tehát írjátok bátran!

2014. máj. 24. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem segíthetnél :)

13 éves vagyok, lassan tuzennégy, és lány. Ennyi idősen még lehet, nem kéne ezzel foglalkoznom, de ennek több oka is van: Elég komoly komplexusaim vannak... Magamat pl. Teljesen kövérnek látom. Ami pedig amiatt alakult ki, mert sokan ezt mondták, én meg elhittem. És sokáig koplaltam, meg bűntudatom is volt evés után. Na mindegy. Csak szeretnék normálisan lefogyni, mindegy, mennyi idő alatt, csak tartósan. A hasamon van egy kis súlyfelesleg.

2014. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: először nem a fejedben kéne rendet rakni?
2014. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De. Lehetséges. De remélem, ebben nem volt gúny.
2014. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jól jönne! :P 168/64 vagyok, már fogytam több, mint 10 kilót, de már nagyon lassan haladok. Érdekelne a helyes étrend, ch/zsír/fehérje arány, milyen és mennyi sport.

2014. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Outsidergirl válasza:

nekem jol jonne a segitseg :)

14 vagyok es a combom vastag de a torzsem pedig vekony..

mit tegyek hogy a combom vekonyabb legyen?

nagyon ketsegbe vagyok esve mert nagyon szegyellek felvenni feszulos nadragot vagy nyaron rovidnadragba jarkalni szoknyat meg vegkepp nem merek felvenni :(

2014. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!