Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni pár...

Hogyan tudnék leadni pár kilót (5-6) és izmot felszedni, milyen diétát használjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon rosszul erzem magam a bőrömben az utóbbi időben. Régen kövér kisfiú voltam de 2 éve sikerült lefogynom akkor kb 158 centi voltam és olyan 52 kg..aztan feljött pár kiló de elkezdtem futni és egyszerűen bámulatos eredményt ertem el nagyon jol éreztem magam, aztan abba kellett hagynom mert túlságosan megerőltettem a lábam..igy 2013 decemberére 64 kg voltam persze nem 158 cm hanem 165 de akkor is..elkezdtem kondiba járni, januártól márciusig jártam, leadtam 4 kg-t kezdtem jol érezni magam, de ekkor sajnos jött egy sérülés, kificamodott a terdkalácsom, meg csak most kezdhetem el mozogni és hat visszajött az a pár kiló, nagyon nem tetszik semmi magamon, főleg az úszógumi szeru valami a derekamon..

Azt szeretnem kérdezni hogy mit ajánlottok nekem hogy leadjak pár kilót és rendes alakom legyen, izmosabb és szálkás. Nagyon jol jönne a segítség, dietazni szeretnék és egy edzestervet, előre is köszönöm!:)

17/F



2014. ápr. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Izmosodni és fogyni egyszerre nem lehet de ez bonyolult..


Keress ra a neten a Sarga Kapszula c. könyvre,egy hobbitestépítő írta,abban minden van.

Ingyenesen letölthető.

2014. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj újra sportolni. A mozgás mindig jó. Helyes étkezéssel leadhatod a zsírt, főleg ha futsz is. Emellett, hogy ha kondizol, súlyzózol akkor izmosodsz is. :) A kérdés az, hogy tudod e, hogy mi a helyes táplálkozás.
2014. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam egyszerre izmosodni és fogyni nem lehet..
2014. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem egyszerre gondoltam, először a fogyas utana eposz jöhet az izom:)
2014. ápr. 30. 16:50
 5/5 A kérdező kommentje:
*pedig xd
2014. ápr. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!