Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Január végéig szeretnék 7-8...

Január végéig szeretnék 7-8 kilót leadni. Milyen diétával tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 kg felesleg van rajtam, most 69 kg vagyok, 179 cm. A diéta mellé esténként 20 perc futást terveznék futópadon, váltott tempóban, heti 3-4-szer.
2009. dec. 29. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet valaki zsíros, normális BMI -val is.

A BMI egy baromság !


Ha nem sportol, nincs izomtömege, esetleg még a csontozata is könnyű, símán lehet zsíros ilyen testsúly mellett is.


Szedj föl valami izmot, mert az ember formáját, alakját az izomzata adja, nem a zsír. Azt bizony csak ott cipeled magadon feleslegesen. És csúnya is.


A futás nem lesz jó neked, teljes testre kell edzened, konditeremben.

2009. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jártam konditerembe tavaly, de nem volt jó, iszonyat gyorsan elkezdtem izmosodni, az edzőm meg is jegyezte, hogy sok sportoló szeretne ilyen könnyen izmosodó testet. De mivel nekem nem a hatalmas izomzat növekedés, hanem a fogyás volt a célom, 2 hónap után abbahagytam. Kockás hassal és karbehajlításkor igen látványos bicepsszel és tricepsszel. Azt hittem, elsírom magam, mert nagyon nem ezt akartam. Ezért gondoltam a futásra.

De még mindig nem kaptam tőletek valamilyen bevált diétát. :(

2009. dec. 30. 11:12
 13/15 anonim ***** válasza:

A kalória számolás, mondjuk napi 1200 kcal és 140 g ch megfelelő lehet, másfél hónap alatt, heti 2 zsírégető 2 alakformáló tornával nagyon eredményes lehet!


Bármit is választasz, kitartást kívánok hozzá! :)

2009. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Srácok, mennyi háj lóg rá egy 180-as 70kilós személy nadrágjára??? Egyébként ülő helyzetben a test tartását85%-ban a hát izmai veszik át, a has elernyed. Ergó kinyomódik. Ha mindenáron fogyni akarsz, napi 30-60 perc futás/kocogás 1 perces váltásokkal. 3x annyi kalóriát égetsz így, mintha 30-60 percet futnál folyamatosan.
2009. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat. :)
2010. jan. 1. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!