Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeres futással elérhető...

Rendszeres futással elérhető ez az eredmény?

Figyelt kérdés

Hétfőn szerdán pénteken és szombaton szoktam futni 5-6 km-t (többre is képes lennék szerintem csak a lábam megfájdul)és az étrendem így néz ki: reggeli: 1 kifli ebéd (kolis kaja)vacsora: joghurt,zöldség,gyümölcs és egy szelet kenyér.Ezzel így el lehetne érni valamit? 173 cm vagyok és 84 kg. Rendszeresen fociztam 8 évet de már abbahagytam és a futást választottam helyette. A célom az lenne,hogy jövő nyárra 10-15 kg lemenjen és le tudjam futni a félmaratont. Lehetséges? fussak többet? Idén nyárra le szeretném magam szálkásítani mert a testalkatom jó csak van rajta egy "kicsi" felesleg. Ti mit ajánlatok?


Ui: láttam már olyat,hogy van aki a hasa aljára tesz egy ilyen tépőzáras gumis valamit ami állítólag elszívja onnan az izzadságot és fogyaszt.


Előre is köszönöm! 15/f



2014. máj. 24. 21:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam,hogy nem tudom mi oknál fogva de borzasztó nagy a combom.. arra kinek van 100% ötlete,hogy hogyan lehet leadni? futás gondolom..de mellette gugolás?
2014. máj. 24. 21:35
 2/14 anonim ***** válasza:

Tízóraira egyél gyümölcsöt.

Reggelire kifli helyett zabkása.

Vacsorára zöldség főtt tojással

2014. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos koliba nem igazán tudom ezt megvalósítani csak a gyümölcsöt.
2014. máj. 24. 21:51
 4/14 A kérdező kommentje:
De szerinted így a fogyás/szálkásítás megválósíható?
2014. máj. 24. 21:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Sz@.r kajával nem.
2014. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A tépőzáras gumis dolog kamu.

Az étrended teljesen rossz. Hol van belőle a fehérje? Csak szénhidrátot és zsírt eszel. Mindkettőt hanyagolni kéne.

A futást felejtsd el, a térded, bokád hamar tönkre megy tőle, ha már most is fáj akkor meg főleg. Helyette mehet a bicikli, biztos be lehet vinni koliba is.

2014. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bukor Peti válasza:
az a gumis tépőzáras nem jó. futás, foci, bicaj. én bicaj párti vagyok, nekem az használt. még most is folyamatosan tekerek nagy távokat és alig hízok. amit megeszek azt letekerem
2014. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy fehérje port iszok tehát megvan + szoktam csirkét enni.Szeretek futni tehát nem állok le vele,5-6 km után fájdul csak meg
2014. máj. 25. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Van rendes futócipőd? Ha el szeretnél jutni a félmaratonig, akkor mindenképpen szükséged lesz rá. Egy év alatt amúgy meglehet a fogyás és a futásban kitűzött célod is, tök jó, hogy nem pár hónap alatt türelmetlenül akarod elérni. Nézz meg pár félmaratoni edzéstervet, hogy lásd, hogyan épülnek fel, és próbáld hasonlóan alakítani a heti távokat.

Vacsorára ehetsz túrót, azzal nem kell csinálni semmit (esetleg ízesítheted). Reggelire én is inkább a zabot javaslom. Ha mindenképpen pékárunál szeretnél maradni, akkor keress valami jó tömör teljes kiőrlésű kenyeret. Szerintem a savanyú kockakenyér ide jó lenne, csak szokni kell az ízét. Viszont hűtőben sokkal tovább eláll, mint a normál kenyérfélék. A joghurt, gyümölcs kis étkezésnek maradhat. Ebédből legyen ésszerű mennyiség, mivel azt befolyásolni nem nagyon tudod. De ha a többi étkezésed oké, és mozogsz eleget, akkor ez nem jelenthet akkora gondot. Esetleg ha nagyon nem akar megindulni a fogyás, akkor utánaszámolhatsz pontosan a makrotápanyagoknak, kalóriáknak, de 15 évesen ne kezdj fogyókúrázni.

2014. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen van. koszonom :)
2014. máj. 25. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!