Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsam a súlyomat?

Hogy tartsam a súlyomat?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt lefogytam 10kg-ot! :) 153cm/62kg voltam most pedig 52kg vagyok..elhagytam a kenyeret,zsömlét,édességeket,csokikat,üdítőket..napi 2,5l vizet megittam,sok zöldséget és gyümölcsöt ettem és fehérjéket..plusz napi 60 percet Rubint Rékáztam és bicóztam 6-7km-t.. Most viszont elkezdtem dolgozni és ezt csak úgy tudnám tartani ha minden másnap vagy max heti 3x tornáznék valamit.. a sok vízfogyasztást tartom,de az lenne a kérdésem,hogy mennyi édességet és zsömlét ehetek? Nyilván nem akarom magam telefalni,de 3 hónap szenvedés után jó lenne egy kis édes vagy valami..Tartani akaroma súlyom,de hogy? 18/L
2014. máj. 27. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj heti egy csalónapot,a többi napon kajálj tisztán!
2014. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt szabad elhagyni, amiről véglegesen le akarsz mondani.
2014. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én miután fogytam 10kg (még mindig van rajtam fölös de nem is akarom leadni max formálni) úgy tartottam a súlyom (nagyon hízékony vagyok) hogy mindent meg eszek amit megkívánok kivéve a gyors, egészségtelen kajákat, üdítőket és mellette 1héten párszor tornázgatok és a súlyom nem változott max 1-2 kg eltérés van
2014. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!