Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nidora...

Mi a véleményetek a Nidora nevű fogyókúrás csodaszerről?

Figyelt kérdés
Nekem ma hozták meg a Nidora nevű fogyókúrás csodaszert amitől az internet szerint 1 hónap alatt akár 8 kg ot is fogyhat az ember,bár én ugyan megrendeltem,de vannak kételyeim,mert az orvosok szerint már a havi 5 kg fogyástól is életveszélybe van az ember és volt már olyan eset h a fogyókúrás tablettáktól kórházba kerültek mert vagy idegileg készültek ki vagy a gyomruk lett oda és én nem szeretnék így járni.Ha van köztetek olyan aki szedi az írja le nekem h pontosan menyit szór az ételére a nidorából,ill milyen testmozgást ajánl mellé,valamint milyen tapasztalata van a készítménnyel kapcsolatban.Olyan emberek írják meg a véleményüket akik már használták a nidorát.Negatív - pozitív vélemény is jöhet arról hogy kinek hogy és miképp vált be.

2014. máj. 28. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nem létezik csodaszer
2014. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van csoda szer! A neve élelmi"szer"...
2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt a pénzt nekem is adhattad volna...mert lócitromot sem ér a """""csodaszer""""""
2014. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki eddig szedte, nem tapasztalt fogyást, illetve többen híztak tőle 1-2 kilót. Csodaszerek nincsenek!

[link]

2014. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek működnének, nem lennének kövér emberek. Én nem mernék ilyen ismeretlen bogyókat beszedni, ki tudja, hogy mi van benne. Inkább változatnék az étrendemen és mozognék, az a biztos.
2014. máj. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én nem szedném a helyedben ezek a cuccok lassan ölő mérgek

ennek az árából bevásárolhattál volna csirkéből és zöldségekből rendesen

2014. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad végül?
2014. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én próbáltam!

Rakat szar! Senki ne rendelje meg 11ezer ft-ot dobnátok ki a kukába!

A 100% visszafizetési garancia is nagy kamu szerintem.

Barátnőm visszaküldte, de nem adták vissza a pénzét...

Rendes indokot nem mondtak, hogy mért, de olvastam egy honlapon, hogy az egész átverés, és akiket feltűntetnek, hogy 10-20 kilót fogyott, ennyi meg annyi hét alatt, azok nem is magyar emberek :/

Egyeltalán nem okoz étvágytalanságot!

Én nem küldtem vissza mert sajnáltam még + 1500ft-ot kidobni az ő javukra :S

Ha érdekel én szívesen megszabadulnék az enyémtől olcsón. De semmit nem ér az egész

2014. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!