Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeturmix diéta vélemények?

Fehérjeturmix diéta vélemények?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A trbó diétára gondolsz?

Én január elsején vagy másodikán kezdem majd el.

Anyu már végig csinálta kétszer és tök jól érzi magát most is és azt mondta alatta sem éhezett.

Teljesen jó :)

2009. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dejó, igen, arra gondoltam. és el akarom kezdeni elsején énis! :D
2009. dec. 30. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én csináltam.

1,5 hétig bírtam, de folyamatosan hasmenésem volt, és szörnyen fájt a gyomrom (máskor olyankor szokott, amikor egész nap alig eszek - marja a gyomorsav a gyomromat).

Szóval 1,5 hét után feladtam, amit addig fogytam, mindet visszahíztam, pedig utána is alig ettem... 1-2 szendvics naponta...


15/L

2010. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát tény, hogy nem 15 éveseknek találták ki. Nem beszélve arról, hogy végig kell csinálni a két hetet, hogy ne hízd vissza úgyhogy ezen ne csodálkozz.


Első vagyok

Nekem eddig semmi bajom nem lett tőle. Leszámítva, hogy nem kimondottan ízlik.

2010. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Miért?

A szervezet 2 hetes ciklusokra van állítva?

Ugye te most csak viccelsz velem?


Tudtam, hogy ezen az oldalon a fogyi topikosok h*lyék, na de ennyire?!?!


15/L voltam

2010. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14:04 Életemben először írtam ebbe a kategóriába, de köszönöm látom, hogy nem én szolgáltam rá a "fogyi topikosok h*lyék" címszóra.


Ha boltban megvásárolsz egy fogyókúrás szert előtte nem árt elolvasni a hozzátartozó tájékoztatót. Pláne mielőtt ekkora hülyeségekkel jössz és kezdesz el kötözködni.

Abban megtalálod a választ, már ha megérted mi van oda írva.

2010. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!