Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeturmix diéta valóban...

Fehérjeturmix diéta valóban működik szerintetek? Valóban könnyű kibírni, hogy nem veszünk magunkhoz szilárd táplálékot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
agyban dől el az egész. éhes nem leszel, de reflexszerűen mindig arra gondolsz, hogy enni kéne, nagyon régóta nem ettél szilárdat. meg lehet szokni, de hosszútávon nem ajánlom, visszajönnek a kilók... inkább napi 1-2 étkezés helyett, edzés után vagy este a legjobb. max egy vagy kát napig idd csak azt egész nap tisztításnak, de ne ettől akarjál lefogyni, mert nem fog menni. segít, de nem helyettesíti az egészséges friss ételt és a MOZGÁSt
2010. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hetente 3-szor, 5-ször kocogok egy órát.
2010. szept. 11. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
4-5-6 étkezés. Reggelre fehérjeturmix + zabpehely, estére fehérjeturmix magában, napközben csirkemell/hal + barna rizs. + sport
2010. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A testünknek szüksége van zöldségekre és gyümölcsökre is, nem véletlenül lettünk így kialakítva. Egyszer próbáltam ki, hogy 2 napig egész nap nem ettem semmi zöldséget, se más szénhidrátot, és szédültem, gyenge voltam és energiahiányos. Ha nem eszel kenyeret, tésztát, süteményt, csokit, fagyit stb, az nagyon jó, de zöldség és/vagy gyümölcs mindenképp kell a fehérje mellé.


1. válaszolónak meg: a fehérjeturmix nem tisztít, a sok zöldség tisztít és méregtelenít. Én csináltam káposztaleves diétát, fogyni ugyan nem fogytam tőle, de olyan szépen kiméregtelenített, hogy a barátom, miután egy hét után meglátott, azt mondta, hogy olyan szép lett az arcom és a bőröm, mint a photoshoppolt képem. :D

2010. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

UH!

A fehérjeturmix táplálék kiegészítő,ami azt a célt szolgálja,hogy ha kajából nem bírod bevinni a napi fehérje adagod,akkor ezzel pótolod.

Mindig a legrövidebb út mi?Meg a hülyeség.

Igyál reggel éhgyomorra vízzel persze,mozgás után azonnal,meg lefekvés előtt.De egyél mellé fehérjét is.

És szálkásításnál is kell egy minimális ch.Ha ilyen elszánt vagy akkor ch 1g/tskg/nap.

És ha veszel ne nő ilyen proteint vegyél,mert az tömény cukor,átverés.

Testépítő boltban 100%os tejsavó proteint.

2010. szept. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ne ilyen női
2010. szept. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!