Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok és 69kg. Hogyan...

165 cm vagyok és 69kg. Hogyan tudnék problémás helyekről is fogyni? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés
A derekamon és a hasamon van elégé a felesleg "úszógumi".Hasazok, de nem nagyon látom az eredményt. Meg az is igaz, hogy ha hasizom gyakorlatokat csinálok, a háj marad, csak az izom nő?Akkor hogy tűnik el a háj?:( Milyen mozdulat-gyakorlatok kellenek? Segítsetek! Minélhamarabb szeretném, hogy látszódjon az eredmény.
2009. dec. 31. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Diéta + Sport!

Lokális zsírégetés nincsen! Ha fogysz akkor minden testrészedről teszed és onnan tűnik el a legkésőbb ahol a legtöbb rakódott le!


Szénhidrátmentes étkezés!!! Sok sok fehérjével és zöldséggel ezt kiegészítheted multivitaminnal is, emellett a legfontosabb az aerob jellegű mozgás: kocogás,úszás,biciklizés, stb...

Sok szerencsét!

2009. dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát én kb. 175 cm vagyok, 80 kg, 14/F. gondolom ez is sok
2010. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam diétázni meg minden, de szerintem hülyeség... csak igyekezz helyesen táplálkozni, meg persze kerüld a sok édességet meg a sok kemyényitöt tartalmazó ételeket ... persze a gyümölcs és a saláták még senkinek sem ártottak (:
2010. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvastam,hogy a hasazástol nefogsz a hasadrol fogyni,csak az izom nő alatta.Viszont előbb izmot kell építeni,hogy jobban tudj fogyni,és az izmaid edzettek legyenek.Amugy sok gyümöl,zöldség,sok sok víz.Ha beindul a fogyásod nem csak onnan fogsz lefogyni,hanem mindenhonnan.Nem tudom mióta csinálod,de kitartás kell,és ha sok a háj akkor meg ne 2-3 hét után várj eredményt.Ehez idő kell:)Kívánok neked eredményes "fogyit":)
2010. jan. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!