Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt lehetne elérni ezt az alakot? (KÉP)

Figyelt kérdés

A bal oldali kép alapján, mennyi idő alatt lehetne elérni a jobb oldali képen lévő alakot?

[link]

Úgy terveztem hogy szénhidrátból csak teljes kiörlésű kenyeret (azt is csak reggel) és abonettet fogok enni, és rizst, cukrot pedig semmit. Zsíros húsokat idáig sem ettem, csak soványat.

Heti 4 intenzívebb mozgást terveztem és minden napra tornát (hátizomerősítőt - az mindenképpen kell). Futni nem fogok tudni, de kerékpározni és úszni igen.

Ilyen feltételekkel szerintetek mennyi idő alatt fogok tudni lefogyni? Most 164/75 vagyok olyasmi az alakom mint a képen lévő csajnak , azért is linkeltem be. 58-60 kg a cél.


2014. jún. 1. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
a belinkelt képen a lány hiába fogyott le, ha nagyon plöttyedtnek néz ki. Szerintem nem is sportolt , csak diétázott. Szerintem keress másik motivációs képet (ha nem az, akkor bocsi!) és keress rá neten a "szálkásító" étrendre és az alapján állítsd össze a kajádat
2014. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!