Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézek ki?...

Szerintetek, hogy nézek ki? (nagyjából)? Fogynom kellene, ha igen akkor mennyit? Adatok lennt!

Figyelt kérdés

mell: 90cm

derék: 84cm

csípő: 91cm

kg: 76kg

magasság:170cm


2014. jún. 1. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 168 cm vagyok es mostar 73 kilo , duci eléggé :( sokan mondjak is , most fogyozom muszáj, semmi szep ruha nem áll rajtam

Jól :( főleg h en fel éve 60 kilo voltam, aztan beteg lettem es az eredmény is meglett :(((((

2014. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem látjuk, honnan tudjuk hogy nézel ki?


Pusztán az adatok alapjána derék vastagnak tűnik, de a nyers adatok nem mindig egyértelműek.

2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján nehéz megmondani,nem látom a zsí-izom eloszlásod stb. Szerintem alma alkatod lehet,ha 10-15cm-vel keskenyebb lenne a derekad,akkor lennél homokóra. Szerintem a 84cm derékbőségnek sok,min 5cm-t le kéne adnod. Szerintem az adataid alapján egy 6-10kg-t dobj le.
2014. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem látok képet rólad, de én közel 190 centihez férfiként vagyok ekkora súlyú.


Ok, én vékony kategória vagyok, na de alacsonyabb nőként nem biztos hogy az én versenysúlyomat kellene tartanod. Nem eszel kicsit sok szénhidrátot?

2014. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sok. Olyan 10 kilót kéne fogyj kb, és jó 15 centit a derekadról...
2014. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ahhoz tudok viszonyítani hogy 178 cm vagyok és 80 kilósan kaptam észbe, hogy le kell fogynom = 76 kilósan se éreztem jól magam, pedig magasabb vagyok nálad. én most 67 körül vagyok, így se vagyok teljesen megelégedve, szóval neked szerintem 63 körül kéne lenned.
2014. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!