Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, és nem...

14 éves lány vagyok, és nem tudom mit gondoljak a külsőmről (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok :) . 14 éves vagyok, 175 centi és 52 kg. Rendszeresen sportolok, meg is látszik, eléggé kockás a hasam és nagy a bicepszem :D Ez amúgy nem is zavarna, de a lábaim...a formájuk szép, és amúgy nem rövidek, de úgy érzem a combom nem kicsi...sőt, ha leülök szinte az egész széken "szetterül" , és ez engem nagyon zavar :( . Amúgy mindenki aztmondja vékony vagyok, de amikor tükörbe nézek olyan rossz érzésem van :( Lehet hogy mindenki azért mondja mert nem akar megbántani? Szerintem mondjuk barátom nem, mert mindig mondja milyen jó alakom van és hogy milyen gönyörű vagyok, és tudom róla hogy ha nem tetszik neki valami azt elmoondja :D ... A másik gondd a dekoltázsom és a hátam...nagyon sok kiütés van rajta, szerintem ez a sport átka. Ha kell kép ahoz hogy tanácsot adjatok, szoljatok és rakok fel :) Előre köszi
2014. jún. 3. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
175 centi és 52 kiló ... hát nem vagy vastag az qkk
2014. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Figyelj ez marha nagy hülyeség hogy elégedetlenkedsz és amúgy is ha a pasidnak így megfelelsz ahogy vagy akkor minek akarnál változtatni na meg mindenki más is dícsér hogy jól nézel ki akkor mégis mit szeretnél ? :D szerintem még így is kéne egy kicsit híznod mert 175 centihez nagyon kevés az a 52 kg szóval te csak legyél megelégedve mert gondolj bele hogy mások mennyivel alacsonyabban vagy kövérebbek és nekik nagyobb joguk van ahhoz hogy elégedetlenkedjenek viszont neked nincs mert gondolom jó alakod van amelett hogy még sportolsz is :)) szóval nincs semmi gond veled és még fog változni a testalkatod mert még nagyon fiatal vagy :)
2014. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

A magadról adott leírás alapján te úgy vagy tökéletes,ahogy most vagy.Ha a barátod is azt mondja,hogy gyönyörű vagy,akkor aztán aggodalomra végképp nincs okod ;)

Azt kell tudd,hogy te még a serdülőkor kellős közepén vagy és az életmódodból kifolyólag lehetnek ezek a kiütések,de ez normális,mivel sportoláskor a bőrön keresztül is távoznak méreganyagok a szervezetből. Fontos,hogy ilyenkor nem ajánlott semmilyen kozmetikai szert használni random ötletből kifolyólag,hisz ez később inkább ronthat a helyzeten. Én azt tudom tanácsolni,hogy fordulj bőrgyógyászhoz ilyen esetben!

2014. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, nagyon köszönöm a válaszokat !!! Elégedettnek kell lennem magammal, és abban is igazatok van, hogy másoknak mennyivel nehezebb...nagyon köszönöm a segítséget, dobott rám egy kis önbizalmat ez a pár sor :D
2014. jún. 3. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ilyen sokat a külsőddel?
2014. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kifejezetten anorexiásan vékony lehetsz...
2014. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok a külsőmmel annyit, csak a kérdés pont ehez kapcsolódik, így nem hiszem hogy más témáról fogok írni :) Hát, azért anorexiás nem vagyok
2014. jún. 3. 12:46
 8/8 anonim válasza:
mit sportolsz?
2015. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!