Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 centihez ti hány kilót...

173 centihez ti hány kilót mondanátok célnak? Mi lenne ehhez az "álomsúly" nektek?

Figyelt kérdés
23L
2014. jún. 4. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is ennyi vagyok. 60 kg-amra szeretnék vissza fogyni. Szülés előtt is ennyi voltam. De a kalkulátor szerint már 65 kg között is jó a súlya az embernek ilyen magasan. Mennyi vagy?

26 éves két gyermekes Anyuka. :-)

2014. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratula a gyerkőcökhöz:)

Tavasz elején 65-66 voltam, de szép lassan, nem erőltetősen elkezdtem kevesebbet enni és többet mozogni (nekem az intenzív fogyó mindig visszaütött...), most 62 vagyok. A combom-fenekem még mindig nagy, de a felsőtestem meg vékony, sőt a mellemből ment le a legtöbb:S A hasammal már nincs baj, de ha a combom miatt folytatom, félek hogy tényleg nem marad mellem. Elkezdtem kizárólag olyat mozogni, ami comra-fenékre erősít, nem tudom mennyire lesz hatásos.

2014. jún. 4. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a kiló a lényeg,hanem amit a tükörben látsz.Én 174 cm vagyok és 75kg. Viszont 20 éve sportolok minden nap.
2014. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60-63 körül.
2014. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60 kg kb
2014. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67kg nekem ideális
2014. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy hány kiló vagy, nem attól fogsz jól kinézni hogy 50 kiló vagy. felejtsd el ezt a butaságot hogy a mérleget nézed a tükör helyett. két 60 kilós ember között is lehet ég és föld a különbség, akkor meg nem mindegy hány kiló vagy?
2014. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a szép egészséges nőknek 16-20% közötti tartományban van a testzsírszázaléka,testsúlytól függetlenül.

vagyis az összetétel a lényeg.

ezért inkább testzsírt mérj,hogy hol is vagy jelenleg.

mert nagyon nem mindegy,hogy miből fog állni a kb 60 kiló-

[link]

2014. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire vagy izmos, nem lehet így látatlanba megmondani, hogy ennyi és ennyi kiló.

De szerintem 52-65 kg között, ez elég tág intervallum, mert lehet, hogy valaki 55 kiló és 0 izom, és semmi formája, és ráadásul könnyűek a csontjai. De lehet az is, hogy az illető keményen sportol, feszes és csinos teste van, 65 kiló és baromi jól néz ki.

Én 60 kiló vagyok, ugyanehhez a magassághoz, de tudom, hogy 56 kilóval sokkal jobban néznék ki. Szóval most azon is vagyok.

2015. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!