Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok! Hogy...

15 éves fiú vagyok! Hogy tüntessem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves fiú vagyok,és mint látjátok ezen a 2 képen(saját://): [link] [link] Szóval erről lenne szó,a hasam aljáról ezt a hájat hogy tudnám eltüntetni?Meg a tricepsz részen van egy kis felesleg,tippeket kérek,nagyon sürgős!

2014. jún. 5. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen nem lehet. Időbe fog telni. SOK időbe. Edzés + diéta. Olvasd el a Sárga kapszulát.
2014. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit takar az a "sok idő"?
2014. jún. 5. 16:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként,ha minden reggel kijárok futni,és valami normális diétát követek,akkor olyan 2-3 hónapon belül lehet valami eredmény?
2014. jún. 5. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom hogy a számítógépek világában felnőve nehéz ezt belátni, de a valóság nem úgy működik hogy én megmondom neked hogy 3.2 kg-ot fogsz fogyni havonta és az úgy is lesz.

Ha elkezdesz sportolni és diétázni akkor lesz eredménye, de csak ha tényleg rendesen csinálod. olvasd el a Sárga kapszulát.

2014. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tanácsokat kértem,nem bunkózást!:) Ha le sikerül adni,akkor feszülni fog a bőr a hasam alján is?
2014. jún. 6. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Feszülni fog igen.


Nem tudod te milyen ha én bunkó vagyok. XD

2014. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!