Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel megy le gyorsan a hasam?

Mivel megy le gyorsan a hasam?

Figyelt kérdés
Persze nem soknak kell lemenni, de azért van egy kicsi. milyen mozgással, diétával tudnám leadni azt a pár plusz kilót a strandszezonra?

2014. jún. 6. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jókor kapsz észbe te is.
2014. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

En most elkezdtem egy diétát : [link]

Eleg drasztikus, de szerintem beválik ma kezdtem el es fogytam már fél kg-t. Viszont en emelett futok mindennap fel orat es fwluleseket csinalok. Szerintem evvel eleg hamar (kb eg

2014. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
(Kb egy het alatt) lemegy 5-10 kg
2014. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább erősíts, ha nem kell soknak lemennie, akkor annyi izmot még fel tudsz szedni, hogy formáljon. ilyen idiótaságokat, mint amit fent linkeltek meg ki ne próbálj, csak vizet vesztesz meg izmot, lötyögni fog minden és még az anyagcserédet is felborítod.
2014. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tulipánt válasza:
Sziasztok látom elég jól tudjátok a diétás kajákat az lenne a kérdésem hogy tud valaki olyan kenyeret amit diéta alatt enni?
2014. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Barna kenyér...
2014. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tulipánt válasza:
Megnéztem a kalóriatáblázatot és a teljeskiőrlésű, rozsos, magvas kenyerekbe több zsír van mint az egyszerű félbarnában. Akkor hogy van ez?
2014. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kókuszlisztes kenyér, mandulalisztes kenyér
2014. jún. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!