Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerekeknek milyen diétát...

Gyerekeknek milyen diétát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan kéne,amivel le tudok fogyni pár kilót,mert engem nagyon aggaszt,hogy a barátnőm is 11 éves,és 31 kiló,én pedig 37,és és csak pár centivel vagyok nála magasabb.

Jó lesz bármilyen,csak gyerekeknek legyen.

Amivel bajom van:

A combjaim túl vastagak,és a hasam lehetne egy kicsit laposabb.

Emiatt a tesiórákat sem szeretem annyira,mert szégyellem az alakomat.

Mondjuk a barátnőm 31 kiló,de ő még fogyni akar....

Én örülnék,ha annyi lennék!

Amúgy tudom,hogy ilyenkor nem nagyon lenne szabad ilyeneket csinálni,de egyszerűen félek,hogy el fogok hízni.

Nem,nem vagyok anorexiás,mert azért még eszek rendesen,csak túlságosan félek,hogy el fogok hízni.

Leszólásokat nem kérek!Köszönöm!



2014. jún. 8. 13:48
 1/9 klopusz ***** válasza:

Szia!


Kisebbik lányom is kerekebb volt a kelleténél 10-11 évesen. Ő szeretett volna lefogyni, nem én piszkáltam vele.

Egyszerűen elmentünk a körzeti gyerekorvoshoz megkérdezni, milyen diétát ajánl (természetesen a rendszeres mozgás mellett), mert nem mindegy, hogy felnőtt vagy gyerek akar-e fogyókúrázni.


Az úgynevezett szétválasztó diétát ajánlotta, vagyis lehet mindenfélét enni, csak arra kellett figyelni, hogy szénhidrátot és fehérjét ne egyen együtt. Ezért a húsokat inkább natúr sütöttük neki és a köret zöldségféle volt - leginkább nyersen, mert a pároltért nem rajongott. Nem evett sem rizst, sem kruplit - semmilyen formában.

Annyi "kedvezménye" volt, hogy természetesen csomagoltam neki a suliba tízórait, leginkább extrudált kenyérféléből, és nem hagyta el a tejivást.


Remélem, segítettem!

2014. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Idővel beállhat még a súlyod magától.


Viszont sportolni sosem árt.

2014. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sportolok természetesen.

Az iskolai kaját is anya csomagolja.

Csak az a baj az ebéddel,hogy nagyon zsíros a leves,néha még a második is.

Emiatt ehetetlen.

Amúgy szeretem az iskolai kaját,csak a sok zsír miatt már ehetetlen....

2014. jún. 8. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
az is elég, ha nem iszol cukros üdítőket, nem nassolsz, kihagyod a desszertet, stb. kimondottan fogyókúrázni nem feltétlen kell még.
2014. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,próbálok leszokni róluk.:)

Csak így gyerekkorban nehéz,főleg,hogy amikor kisebb voltam,kicsit többször ettem csokit,és ez most úgy bennem maradt.

De kibírom.

Most is sütött anya palacsintafánkot,és abból sem ettem még,mert van rajta porcukor.

2014. jún. 8. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kellene diétáznod. Bőven elég lenne elhagyni a műkajákat és innivalókat. Ha ez mellett elkezdenél sportolni, akkor könnyen formába jöhetsz.
2014. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sportolok,bár arra már én is gondoltam,hogy nem lenne egészséges.

Közben amúgy eszek normálisan meg minden.

2014. jún. 8. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én igaz 14 vagyok de én nem ettem:tészta,krumpli,kenyér(semmilyen formában) és 25kg minusz... Nem mondom hogy ezt kövesd csak leirtam.Sportoltam is sokat,konditermezek is.Több mázsa csirkemellet megehettem már és még több zöldséget,gyümölcsöt.
2014. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köazi.:)
2014. jún. 10. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!