Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Kb.1000-1300...

Miért nem fogyok? Kb.1000-1300kcal között eszem naponta, tornázok esténként 1 hónapja.3 kiló ment le, ez szinte semmi.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
161 cm és 79 kg vagyok
2010. jan. 2. 15:42
 2/14 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondták a barátnőim, hogyha elkezdek tornázni rendszeresen az kb csak 3 hónap múlva fog rendesen látszódni... Úgyhogy kitartást! Előfordul diéták alatt, h egy ideig fogysz aztán stagnál a súlyod, majd később megint elkezdesz fogyni... Azt mondják ez is normális...
2010. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet ezt a tested sanyargatásnak érzi,és próbál tartalékolni.Ne éhezz,sokszor egyél keveset,hátha használ.
2010. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt a helyzet...egyél 1400 Kcal körül, mert lelassult az anyagcseréd. Délután 3 után pedig már fehérjét vigyél be inkább, kerüld a szénhidrátot. Én feladtam amikor megállt a súlyom, te ne tedd, már bánom! Most kezdhetem elölről.,
2010. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem feladni,de már nagyon szomorú vagyok miatta. Annyira szeretnék lefogyni,és rossz látni,hogy szinte feleslegesen csinálom.
2010. jan. 2. 16:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez az ideális mértékű fogyás. (Heti fél-egy kiló.) Hiába akarsz te gyorsabban megszabadulni a felhalmozódott kilóidtól, a természet ellen nem mehetsz. Ha ennél gyorsabban fogysz, visszahízod.
2010. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Marhára nem mindegy, hogy miből viszed be az 1300 kalóriát. Ha rossz a diétád, akkor ne csodálkozz, hogy nem fogysz. Egyébként a 3 kiló egyáltalán nem rossz, ideális fogyás az heti 0-5,-1kg mínusz.
2010. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Illetve mi az, hogy 1 hónap alatt akarsz jól kinézni? A hosszú éveket, amíg a testedet mérgezted a sok szeméttel NEM LEHET pillanatok alatt helyrehozni. A legfontosabb dolog a türelem. Minden fejben dől el. Ne úgy gondolj a diétára, mint kényszerre, hanem úgy, mint egy teljesen új életstílusra, amit a fogyás után is folytatni kívánsz. Különben hamar fel fogod adni és rohansz vissza a McDonalds-ba meg a Tesco-ba a csomagolt kajákért.
2010. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eddig sem ettem csomagolt kaját,Mc'Donaldsosat meg pláne nem. Zöldségeket eszem,föve,párolva,abonet kenyeret,felvágottakat,fehér húsokat,szóval mindent,ami egészséges...nem is azt vártam,hogy 10 kiló lemenjen,de azért legalább 5 jó lett volna.
2010. jan. 2. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:

én egy hónap alatt fogytam 10 kg bár nem egészséges nincs időm enni 2 naponta ha tudok enni.


majd megindul az kitartást ;)

puss

2010. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!