Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Kb.1000-1300...

Miért nem fogyok? Kb.1000-1300kcal között eszem naponta, tornázok esténként 1 hónapja.3 kiló ment le, ez szinte semmi.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Grammra pontosan mennyi fehérjét, szénhidrátot és zsírt fogyasztasz? Ezeket tudnod kéne, máskülönben nem lehet pontos és jó a diétád.

Felvágott????? Szemét. Pláne diétás időszakban. Hidd el, nem véletlen, hogy nem fogysz, te rontod el.

2010. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem olvastam a többi kommentet, csak pár napja láttam a Tv-ben egy híres magyar fitnessz gurut, ő mondta, h nem csak fogyókúrázni kell, hanem tisztítókúrát kell tartani, pl. gyógyteák, kölest ajánlotta nagyon(meg kell főzni azt hiszem).
2010. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kicsipancsi válasza:
Attól függ mit eszel...Én most fogyózom, nem számolgatok kalóriákat, sok zöldséget eszek, sok vizet iszom, nem eszek kenyeret, lisztet, cukrot, rizst és krumplit és ennyi. 2 hónap alatt 10 kilót fogytam így, és mindent csináltam, csak nem éheztem. Ha meg nem eszel, azzal lelassul az anyagcseréd, akkor meg jóhogy nem fogysz.
2011. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Aspartia válasza:

Nálam is ez a helyzet... már lassan egy hónapja tornázok egy héten hatszor, és lement két kiló. Minden nap iszok csalánteát, és zöld teát, abból jó sokat.

Én alapból nem járok mekibe, meg ilyen helyekre, nálam az édesség az elrontója mindennek. Namár most azt is kiiktattam, csak nagyon ritkán eszem.

Régen sokkal könnyebben fogytam, azt kell hogy mondjam...

2011. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!