Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan diétára lenne szükségem...

Olyan diétára lenne szükségem amitől 10 kilotól max 2 hónap alatt meg lehet szabadulni. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem ez túl sok ennyi idő alatt.

Meg lehet csinálni, de vagy nem lesz tartós vagy vért fogsz izzadni és szenvedni fogsz mint egy kutya.

2010. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Igen, ez igaz. De van rá mód. Reductil kapszula. Olvass utána. Megszünteti az éhségérzeted, de attól függetlenül ehetsz, amennyit akarsz. Csak nem fogsz nassolni, az tuti, és már ez is sokat levisz rólad. Mozgással kombinálva akár havonta is lemegy rólad 10 kg, ha 100 kg környékén vagy afölött jársz. De MOZOGJ!
2010. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem nehéz, nekem sikerült. Az első lépés hatalmas elszántság,a többi "gyerekjáték".Egyél 8,12, és 16 órakor és próbálj meg sportolni.:)
2010. jan. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 10 kg 2 hónap alatt nem biztos hogy sok, ha mondjuk állati kövér az ember.

Szóval az a kérdés, hogy mennyivel vagy túlsúlyosabb a kelleténél.

2010. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
168 cm és 78 kilo
2010. jan. 4. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezt csináld!! nem biztos h két hónap alatt menni fog, de garantált a 6-8 kiló, ha pontosan be is tartod lehet h a kívánt tizes i meglesz :)

2010. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!