Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet leghatásosabban a...

Hogy lehet leghatásosabban a comb belső feléről és a hasról meg csípőről fogyni?

Figyelt kérdés
Ilyen billegős forgós sporteszközt kezdtem el használni napi 30-40 percet, olyan mintha sétálni mennék csak otthon egy helyben, ez elég? Mutatkozni fog valami változás? Kb. mennyi idő használat után látszik majd
2014. jún. 13. 17:38
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ilyen az eszköz
2014. jún. 13. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Nem lehet edzessel befolyasolni hogy honnan megy le a zsir, azt a szervezeted szabalyozza, es foleg genetikai okai vannak.

2014. jún. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs olyan, hogy célzott fogyás (az ilyen kérdésekre, mindig így kezdem a választ), ha fogysz, mindenhonnan fogysz, de egyes részeidről többet, másik testrészedről kevesebbet.

Ezeken a TV shoppos-szerű gépeken mindig halálra röhögöm magam, szedj le inkább egy Bíró Ica vagy Béres Alexandra féle aerobic edzést, többre mész vele, mint egy ilyen izével...

2014. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is csak ezekről a helyekről akarok fogyni, hanem mindenhonnan, de itt van a legtöbb zsír, mint gondolom az emberek nagy többségének. :)

Szerintetek ezzel a billegéssel és forgással semmit nem érek el?

Futni meg nem tudok sajnos, mert próbáltam csak baj van a térdemmel és utánna meg kellett 3-4 nap hogy újra tudjak menni is. Köszi az eddigi válaszokat.

2014. jún. 13. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Lehet, hogy érsz el vele valamit, de ezek az eszközök röhejesek és fölöslegesek. Még mindig azt mondom, hogy aerobic. Az a legjobb a zsírégetésben. Meg persze a normális egészséges étrend, cukros üdítők meg gyorskaják nélkül, sok vízzel vagy citromos vízzel

A térdedre meg vegyél kurkumát. Ne ijedj meg, nem a Medosan Kurkuma Plus-ról beszélek, ami olyan horror árú, hanem rendes por állagú kurkumát. Bioboltban lehet venni, 40 gramm és 250-300 Ft.

Reggelente egy-két késhegynyit tegyél bele egy pohárba, öntsd fel vízzel, és idd meg. Kicsit fura az íze, olyan, mintha gyógynövényes lenne, de nem kifejezetten rossz.

Nekem a térdemen meg a vállamon ez segített, erősíti az ízületeket.

2014. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!