Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcról hogy lehet fogyni?

Arcról hogy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, nem vagy túl sovány, kivételesen meg vagyok elégedve az alakommal, de újabban úszógumi van a hasamon és az arcomra látványosan híztam. Elég sok szénhidrátot eszem, magas a cukor-és sóbevitelem, de nagyon keveset iszom. Kérlek, segítsetek, milyen diétát ajánlotok, hogy ne legyek megint csontsovány, de a felesleg tűnjön el? Mert ugyebár nőből vagyok, és a mellemből + fenekemből nem szeretnék fogyni... A combom feszesítését futással szeretném megoldani. De a legfontosabb, hogy az arcomról és a hasamról tűnjön el a felesleg, mert ez így elég gusztustalan... Egyébként szerintem magas a testzsírom, mert lehet, hogy vékony vagyok, de állandóan eszem és még csak nem is egészséges cuccokat...

2014. jún. 18. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, nem tudsz egy célzott helyről fogyni. A kérdésben pedig benne van a válasz hogy sok cukrot eszel tehát ezt el kell felejteni és több fehérjét kell enni és kevesebb szénhidrátot.
2014. jún. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Úgy van ahogy az első mondja. Csak 2000x lett leírva kb. ez, de szarj bele nyugodtan.
2014. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Genetika.
2014. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A kajád nem, de legalább az IQ-d light...Arcról fogyni. Vagy kamu kérdés, vagy nagyon butus vagy.
2014. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!