Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgősen le kell fogynom,...

Sürgősen le kell fogynom, nagyon fontos, sikerülhet még?

Figyelt kérdés
Szóval július 11-én lesz egy nagyon fontos versenyem, és addig le kellene fogynom 44 kg-ra. Nem a tartósság a lényeg. Meg lehet még ezt oldani valahogyan? Most vagyok 158 cm és 52 kg. 16/L
2014. jún. 19. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Ne egyél, ne igyál semmit!
2014. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula.
2014. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kövér emberke lennél, akkor azt mondom h sikerülhet addig 8 kg-ot leadni, de elég vékonyka vagy, nagyon nem tudsz miből fogyni. 44 kg az már nagyon pálcikaember kategória, csont és bőr.

Szerintem 8-at nem, de pár kilót még leadhatsz ha annyira nagyon fontos, egy pár száz kalóriás koplaló diétával. De akkor kerülj minden szénhidrátos kaját, kenyér, tészta, gyümölcsök. Ha nem vagy vegetáriánus, egyél sovány húst, párolva vagy főzve, semmi sült kaja, vagy ami olajjal készült. Egyél zöldséget mellé, azok elég kalóriaszegények, nekem kedvencem a koktélparadicsom, egy 250 g-os dobozban 50 kalória sincs.

2014. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!