Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169 cm vagyok és 42kiló....

169 cm vagyok és 42kiló. SZerintetek súlyos? Anorexiás vagyok? . Max. Napi egyszer eszek. Azon kívul legjobb estben egy szendvicset. Milyen kezelés kellene? V. mii?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Napi három egész pizza kellene neked, meg egy felelős édesapa, aki a térdére fektetne és jól elfenekelne. Ez már kóros soványság.
2010. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
kevesebbre ne fogyj le semmiképp, de örülj, amíg igy nézel ki. én 45kg voltam 164centivel elég vékony voltam, mégsem piszkált nagyonsenki! ahogy normális testalkatom lett, egyből szétszedtek és olyan lelki sebet ejtettek rajtam, hogy azóta annyira nincs önbizalmam hogy állandóan feszengek stb! bárcsak olyan vékony lehetnék mint te!
2010. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Egyik barátnőm 170 (169 körül lehetett talán az elején...) cm és 43 kiló volt, aztán felhízlalták (nem valami durva dolog...nyugi :D) 50-re. Most annyi, és 13 éves lesz. Alapból sokat evett...csak jó az emésztőrendszere. De addig kicsit többet evett meg kevesebbet mozgott. Ugyanúgy néz ki szerintem...talán azért levésbé vékony, de nem látszik rajta, mivel nem kövér.
2010. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, súlyos, komoly szervi bajaid lehetnek tőle, nem tudom van-e még rendes menzeszed, de meddővé is válhatsz. Valószínűleg pszichológus és dietetikus kéne, na meg a családdal is érdemes lenne megbeszélni hogy mi lehet mögötte. Ajánlom a Vadaskertet, gyerekekkel és fiatalokkal foglalkoznak (de én pl. 19 évesen is voltam ott) és kedvesek, kellemes a környezet. Az jó, hogy észrevetted hogy baj van, viszont ha lelkileg rendben vagy akkor is kell kivizsgálás. Lehet hogy szervi bajod van, nem anorexiás vagy, ezt te tudod legjobban megmondani. Mindenképp menje el orvoshoz, ha félsz, legalább a háziorvosodhoz, ő majd remélhetőleg megmondja hová tovább. Bármi is az ok, sok sikert a gyógyuláshoz!
2010. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
engem tartnak nagyon nagyon vékonynak mikor én 168 cm vok és 48 kg. :O nem olyan sojos =)
2010. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon súlyos. Kezelésként mondjuk kajálnod kellene. ha direkt nem kajálsz, anorexiás vagy, háziorvos->pszichológus
2010. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, ez elég súlyos, főleg úgy, hogy nem is eszel rendesen. (én 161cm vagyok, 43 kg, és ez is elég súlyos, pedig én még állandóan eszem is...). menj el pszichológushoz, egyél rendszeresen, és mozogj sokat.
2010. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
59%

ja súlyos:D

gondolom lány vagy és nincs se melled se popsid se hasad se combod,így nem nagyon fogsz kelleni senkinek.Ha más nem ez motiváljon már:S és az hogy divat vékonynak lenni,de nem anorexiásnak,akinek kilátszik a bordája:S:S:S:S


én 164cm vagyok,és 45kg voltam,aztán nézegettem magam a tükörbe,hogy jé nincs mellem,jé nincs popsim,se hasam,se combom:S elkezdtem lassan (amúgy egészségtelenül:D) hízni,hogy ne legyek narancsbőrös.Híztam először 50kg-ra,és már úgy néztem a tükörbe,hogy kezdek nagyon szépen kerekedni,és rájöttem mennyit számít ez az 5kg.:) aztán kicsit abbahagytam a hízást a kitartás hiánya miatt,és mert nem akartam hirtelen hízni.Bár ez a "nem akarok hirtelen hízni" lehet csak kifogás volt.:DEgyik barátnőm kb 170cm és 60kg,nagyon jó alakja van,tehát elszántam magam,hogy na akkor leszek minimum 55kg,ami egyáltalán nem kövér,hanem szép combom lesz,szép hasam,jó mellem,és jó popsim.

a bmi kalkulátor szerint 47kg-59kgig normál a testsúlyom.Tehát már régen normál a súlyom,de még kevésnek érzem.Nemrég megint elkezdtem hízni ugye 50kg voltam,most 52kg vagyok és már kezdem nagyon szépnek érezni az alakom,bár még mindenképp elakarok érni 55kg-t,aztán újra odaállok a tükör elé,és eldöntöm,hogy hízzak e még 2-3-4kg-t vagy ne.


Amúgy milyen kezelés kéne szerinted?:D:D:D:D

enned kéne cicaa:) nem napi 1-szer,hanem napi 6szor kb.Reggeli,tízórai,ebéd(főtt kaja),uzsi,8körül vacsi,és mondjuk 11körül csoki,chips,süti,szalonna,kenyér stb.:)

15L

2010. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem ide tartozik, de utolsó! le tudnád írni, hogy híztál? mert én 2 éve nem tudok 1kg-t sem:S
2010. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
igen,de akkor lehessen privit írni neked,mert ide nemakarom kiírni.a sok teljesen egészségesen élő gyksoknak:)
2010. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!