Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés vizet iszok, emiatt...

Kevés vizet iszok, emiatt problémásabb lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Elég kevés vizet iszok, ez befolyásolhatja a fogyást? Napi 1 liter folyadékot se iszok meg szerintem... Tudom, hogy egészségtelen, változtatni fogok ezen. Emiatt nem tudok fogyni?
2014. jún. 21. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is inkább fogyás, de egészség szempontjából meg kéne kétszerezned a napi folyadékbeviteled mennyiségét. Gondolj bele, a szervezeted 60%-a víz, az egézséges működéséhez pedig folyamatosan pótolni kell a kiáramló mennyiséget. A fogyókúra szempontjából az anyagcserét gyorsítja és az teltségérzetet fokozza.
2014. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, problémásabb.
2014. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Van az 70% is. Viszont azt nem tudom megérteni, hogy ennyi folyadékkal hogy lehet élni? Én 4 litert egy nap a legrosszabb esetben is megiszok.
2014. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, túl keveset iszol. Próbálj meg legalább 2 litert meginni naponta, mert segít kimosni a méreganyagokat a szervezetedből. Plusz a többi felgyülemlett vizet is kimossa belőled amit eddig raktározott a szervezeted mert nem ittál eleget és azt a keveset amit ittál, azt próbálta bent tartani. Ezért kell többet inni. A mérlegen is látszódni fog. Nem hiába mondják, hogy fogyásnál először a felgyülemlett víz távozik.
2014. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki nem iszik, többet eszik. Nem csak azért , mert a folyadék elveszi az étvágyat, amíg telíti a gyomrot, hanem mert ha nem folyadékban viszel be vizet, akkor tudat alatt táplálékkal fogod ezt megtenni.

Másrészt csúnya lesz a bőröd.

2014. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolja, sajnos. Régebben lefogytam 24 kilót, akkor a folyadékra is nagyon figyeltem (2-2,5), viszont egyébként nem igénylek ennyit, sajna:s évek óta tartom a súlyom, pár hónapja nem igen figyelek oda, így max fél litert iszom meg egy nap, vissza is jött 6 kiló:s semmi mást nem változtattam, szóval valószínű, hogy a kevés folyadéktól..
2014. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

valszeg a kérdező közértben dolgozik pénztárosként.

azoknál van a szerződésben,hogy fél liternél többet nem ihatnak a dolgozók,hogy ne járkáljanak ki vécézni munkaidőben.

2014. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 moosenstein ***** válasza:
7-es, ez tenyleg komolyan igy van? Elkepeszto!
2014. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!