Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnek kb 5 kg- ot?

Hogy fogyhatnek kb 5 kg- ot?

Figyelt kérdés

Viszonylag aktiv eletem van, sokat mozgok, es nem eszek tul sokat. Probaltam figyelni a kaloriat, de az utobbi idoben hiztam kb 2 kg- ot. Labammal egeszsegugyi problemak vannak, emiatt nem jo, hogy tobb lett a sulyom. Sot picit meg tobbet, tehat kb. 5kg- ot szeretnek leadni.

Hogyan?


2014. jún. 22. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
TUDATOS TAPLALKOZAS
2014. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúrával?
2014. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenetek bovebben? Meg sosem fogyoztam.
2014. jún. 23. 17:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranylag egeszsegesen etkezem es sok vizet iszok.
2014. jún. 23. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a viszonylag egeszseges? ha ezt kijetened bovebben, tudnank tanacsot adni min valtoztass
2014. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*kifejtened
2014. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hus, foleg csirke, hal. zoldseg, salata. Csak viz,kb 2 liter. neha egy pohar tea, capuccino. Zabkeksz, ami natur. Zabkorpa napi egy evokanal. Vitamin. Heti egyszer egy nap eszek csokit, edesseget, majonezt, ilyen hizlalobb dolgokat, mert nem tudom megallni, hogy egyaltalan ne egyek ilyeneket. Regebben minden nap ettem egy tabla csokit, jegkremet.
2014. jún. 23. 22:51
 8/8 anonim válasza:
Egyrészt,ha nemtudod megállni akkor felejsd el a fogyást,mert 80%-ban az étrend a legfontosabb 20%-ban a mozgás..Ha a hasadól szeretnél fogyni akkor az aerobot ajánlom bár említetted,hogy a lábaddal problémák vannak..De mindenképp az étrendedre figyelj! Sok víz felejsd el a cukros szarságokat..
2014. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!