Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak vagy, hogy...

Mit csináljak vagy, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van rajtam +20 kg O.O ezt nagyon gyorsan szeretném leadni...mert utálom! Már azt is kipróbáltam, hogy nem eszek (2 és fél napig nem ettem) csak vizet iszok de semmi...sőt még híztam miatta 1 kilót -.-" és félév körül a tesitanár mindig megnézi a többiek előtt, hogy ki hány kiló, hány centi stb...és engem ez nagyon zavar..tavaly gy csinálta, h mindenkit elküldött és engem úgy..de nekem az akkor is gáz :S nem tudjátok mit csináljak amitől hamar lemegy?:S Pedig egyáltalán nem eszek sokat...és sok gyümölcsöt eszek. Segítsetek lécci *-*
2010. jan. 4. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és deréktól lefelé látszik az a sok :/
2010. jan. 4. 15:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én nemrég foytam 15 kilót nekem nayon bejött a diéta előszőr nem hittem benne de a második héten leadtam 1,5 kilót és aztán egyre gyorsabban ha megadod az e-mailodat átküldhetem world dokumentumban a lényeg hogy ne add fel mert az első héten senki sem fogy sokat szép lassan indul be a szervezeted. És ha gyorsabb eredmény akarsz amit küldök abból hagyd ki a bűnöző napot és sportolj naponta 30-90percet! (azt amit akarsz biciklizhetsz is)
2010. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Kevesebb, egészségesebb ételek, több víz, kezdetnek Rubint Réka napi 20 percesei. (Nagyon jók)

Sétálj többet.

Adj meg több infót, ha lehet. kor, magasság, kg..

2010. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kor: 13

magasság: 153-155cm

kg -.-" : 68-69 :$ :@

2010. jan. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!