Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 195 cm magas férfi vagyok és...

195 cm magas férfi vagyok és 112 kg. Le akarok adni min.20 kg-ot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hatásos fogyókúra kéne, edzés terv, vagy valami hasonló.

2014. jún. 24. 17:16
 1/5 moosenstein ***** válasza:
52%
Sarga kapszula! ;)
2014. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legfontosabb hogy az èdessèget tedd fèlre. Gyümölcslèket is a teát inkább mèzzel idd. Teljeskiörlèsű kenyeret egyèl ès rengeteg káposztafőzelèket. Legfontosab hogy mozogj. Fuss stb:)
2014. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem iktass ki minden "felesleges" kaját.

vagyis: édesség, nasolnivaló, üdítők stb.

ha ezeket kiiktattad, akkor próbáld betartani azt, hogy reggel eszel normálisan, délben is egyél, de kevesebbet este már semmit sem, főleg ne hat után. Nem tudom milyen munkát végzel, de ha pl. a tetőn rohangálsz egész nap, akkor vigyázz le ne ess!

Ha már a felesleges kajákat kiiktattad akkor szerintem elindul a fogyás is. Ne egyél cukros ételeket sem, liszteseket is kerüld el, teljes kiőrlésű hasznos lehet, mert tovább eltelít. Ne egyél rántott dolgokat, sült krumplit stb.

2014. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paleó, tempós gyaloglás, 5 hónap és 92 kg vagy.
2014. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moosenstein ***** válasza:
100%

Es megint itt van a ne egyel 6 utan nevu baromsag XD

Tiszta szivbol ajanlom a "sarga kapszula" vagy "amit a zsiregetesrol tudnod kell" cime e-book-okat. Mindketto ingyenesen letoltheto es tisztan erthetoen elmondja mit kell tenned es miert.

Kerlek ne hagyd, hogy hulyesegekkel teletomjek a fejed!

2014. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!