Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI történt a testemmel?

MI történt a testemmel?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég elkezdtem normálisabban sportolni, fogyás célból, mert szűkek lettek a nadrágjaim. Futottam sokat, kardióztam itthon. Körülbelük 59 kg-ról lefogytam 55-re, de a nadrágjaim még mindig ugyanolyan szűkek. Izmosodni szerintem izmosodtam, meg ahgy megfogom a lábamon a zsírt, az sokkal kisebb mennyiségű mint amilyen volt. Hogy lehet mégis az, hogy szűkek a nadrágjaim még mindig? És ha izom lett a zsír helyén, akkor miért nem lettem töb kg, ha az izom nehezebb..?

2014. jún. 25. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem robotok vagyunk és nem mindenkivel ugyanaz történik ugyanabban a sorrendben. Ha a nadrágjaiddal akarod mérni magad, akkor centiket mérj inkább, mert a kiló teljesen más eredményt hoz ki néha. Mellesleg ha sokat edzel akkor még nagyobb is lehetsz centiben, mint előtte voltál.
2014. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Centiben meg kisebb lettem..
2014. jún. 25. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valamennyivel kisebb lettél centiben, de még nem annyira, hogy ne legyen szűk rajtad a nadrág, majd ha még kisebb leszel, akkor már nem lesznek szűkek.
2014. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!