Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a testemmel? A...

Mit csináljak a testemmel? A vállamra erősítsek hogy optikailag szélesebb legyen, vagy combra, hogy ne lötyögjön? Körte alak sos, képpel!

Figyelt kérdés

Kb sírni tudnék a testem látványától,hogy mennyire aránytalan a kicsi vállaimmal és vastag lábaimmal. Strandra nem merek kimenni évek óta pedig oldalról és hátulról csinos vagyok csak szemből ilyen.

A zsírpárnák a térdeimen csak rosszabbítanak a helyzeten. Félek ha izmosítom a lábaimat optikailag csak vastagabbak lesznek.

úgy gondolom futni kellene hogy szálkásodjak és kondizni felsőtestre.

Ki mit gondol ez segítene?

Lehurrogást nem kérek nem azért kérdeztem. Tisztában vagyok a testemmel és találtam olyan hobbit amiben nemigazán zavar,illetve fel tudok úgy öltözni hogy a vállaimat kiemelem, de sajnos megvan az oka amiért nem megyek strandra és még fiúval sosem mertem meztelenül mutatkozni csak sötétben..

Tippeket,ötleteket,véleményeket (pozitívat-negatívat) várnék,csak normális hangnemben!



2014. jan. 20. 19:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

A kép:

[link]

2014. jan. 20. 19:34
 2/20 anonim válasza:

Szerintem válladra is kéne erősíteni,de viszont ahhoz,hogy szélesebb legyél kell hátat is alakítani,a hasadon is van néhány kg plusz,ami nem vészes de te kérted a véleményt,

viszont derék és comb tájon elég nagyon gondjaid vannak,bár egy fél év alatt szerintem tökéletesíthető,szaladással,kardió edzésekkel,na meg a vállad/hátadra súlyzós edzésekkel!

2014. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Jaj, na ne, ezek megint ezek a teljesen bizonytalan, butuska tizenéves lánykák esete. Mintha olyanról, hogy öröklés, nem is hallottak volna. Minden teljesen normális, egy kis általános izmosítás nem ártana (beleértve a házimunkában való aktívabb részvételt), futás napi 1 óra, némi hasizomgyakorlatok, heti 1x-2x 1ó úszás, naponta hula-hopp karikázás. Amit meg örökölt az ember, azon úgysem lehet változtatni.
2014. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Koszonom! Korrekt velemenyt,kritikat szivesen fogadok.

azt nem tettem hozza hogy terdeimme bajok vannak,nem nagyon birom a futkosast.

Azt mondod fel ev alatt rendbehozhato?

az napi futast jelent vagy eleg hetente parszor?

es a deltasitas? Hanyszor kell jarni kondizni? Vagy ha elmegyek valami fitnessz terembe tudnak segiteni?

2014. jan. 20. 19:44
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves masodik tudom hogy orokletes! Azthiszem.nem nyafogos hangvetelu a kerdesem,mivel valtoztatni szeretnek rajta!

es lehet,hogy nem.valtoztathatom meg a korte alkatom de ugy gondolom lehet noiesse es szeppe tenni es ehhez kertem segitseget.

2014. jan. 20. 19:45
 6/20 anonim válasza:
hát ha nem kíméled magad hanem rendesen odateszed és kérsz valakitől segítséget akkor igen!, edző terembe kezdőként het 3-4x ajánlott menni,és fontos egy izomcsoportra maximum hetente egyszer ajánlott dolgozni,de akkor adj bele apait anyait :)! szaladás szerintem az is mehet 3-4x mondjuk azokon a napokon mikor nincs súlyzós edzés,akkor fuss futópadon átlagos sebességen kb (8-10 km/h) 1-1,5 órát,aztán belefér egy kis hasizom + taposó pad,remélem segítettem!
2014. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt meg hagy tudjam mar jobban en hany eves vagyok,es mennyit dolgozok. Igaz semmi koze a kerdeshez de falun lakom es tegna is 80 szal akacrudat cipeltem el 2 reszletben es vagy 15-ot meghancsoltam. Csak peldanak okaert,nem fetrengek egesz nap a tv elott elhiheted,de orulok hogy Te jobban tudod!
2014. jan. 20. 19:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Es mennyire lehet leszukiteni a kondit? Bejaros vagyok,nemsokara erettsegi, nem tudok minden.nap kondizni menni na meg az penz kerdes is. Futni tudok itthon hasizmozni tudok,akkor eleg heti 2x menni es csak a hatra gyurni? E
2014. jan. 20. 19:51
 9/20 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy ennyit irok,de a hasizom nem megy. Fel eve folyamatosan ropog a combcsontom,most is elkezdtem feluleseket vegezni es minden mozdulatnal kattant egyet. A terdeim is recsegnek ropognak,remelem a futast birni fogjak....
2014. jan. 20. 19:54
 10/20 anonim válasza:
A heti 2 szerintem kevés napi het 4-5 órád szerintem van a testedre ha tényleg akarsz javítani,na meg ha csak hátra gyúrsz akkor aránytalan lesz egy idő után,ha elkezdesz járni és találsz ismerősöket,sokkal jobb lesz az egész,na meg amikor érzed,hogy sokkal jobban érzed magad a mozgás miatt :)!
2014. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!