Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a főzelékeket,...

Nagyon szeretem a főzelékeket, de azt olvastam, hogy a diéta idején ne készítsük rántással, de akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját magával sűrítve.
2014. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szívbaj nélkül behabarom, belemegy egy kiló zöldség mellé 2 kanál liszt, nem hinném, hogy azon múlik a diéta sikere.

Ha viszont nagyon tuti akarsz lenni, akkor vegyél ki belőle zöldséget, botmixerrel pépesítsd és azzal sűrítsd be.

2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megpróbálom ezzel a módszerrel, hogy saját magával sűrítem, ha nem ízlik, akkor szerintem visszatérek a lisztes rántáshoz:-)

2014. jún. 25. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 kg tökhöz adok 1 kanál lisztet és 2-3 kanál tejfölt. Nem hiszem hogy ezen fog múlni a diétàm. Nagyon szeretem és a zöldbab levest is. Azt is enni fogok. Magam termesztem a hozzávalókat. Ne hogy már ne egyek ilyenkor belőle.
2014. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját magával, de ha párolod a zöldséget az is jó, sőt, szerintem jobb is úgy.
2014. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!