Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudna adni étel tippeket?

Ki tudna adni étel tippeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tudnál-e ajánlani valami recept könyvet vagy oldalt...ahol kifejezetten egészséges ételek/menük vannak...olvastam itt hogy sok zöldség, gyümölcs, fehér hús stb...de hogy ezeket hogyan készítsem el?

4-5kg szeretnék leadni egészséges étkezéssel plusz mozgással...szerintetek melyik a jobb alakformáló a spinning vagy Rubint Réka 20 perces DVD-je?

és szerintetek mennyi idő után lesz látványos a változás?


2010. jan. 4. 21:50
 1/1 anonim válasza:

Ha tartós életmódváltást tervezel, akkor Ursula Summ a szelektív étkezésről szóló szakácskönyveit ajánlanám.

Itt megtalálod az étkezés alapelveit, nem bonyolódsz bele a dologba, mert táblázatok segítenek tájékozódni (2 hét után már kívülről fújod, hogy mi hova tartozik) valamint rengeteg recepttel,(külön jelezve a kalóriaértéket) gyönyörű képekkel segít ráállni az egészséges étkezésre.

Az, hogy hol tornázz elég személyfüggő... Ha pl. szégyellős vagy és zavarna a csoportos edzés mindenképp otthon tornázz, de szerintem jobb az, ha csoportban edzel, mert egymást is ösztönözhetitek a lányokkal és jó légkörben kellemesebbek az órák :)

2010. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!