Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unatkozom és ezért eszem, már...

Unatkozom és ezért eszem, már hányingerem is van a kajától, de csak eszek és eszek tovább. Mit találjak ki, hogy eltereljem a figyelmem?

Figyelt kérdés

Le kell fogynom. Nyár végére szeretném ha legalább az 56-58 kg-ot elérhetném. Augusztusban 3 éves lesz a lányom, szeptemberben elmegy óvodába. Ősszel nekem is beindul a munka. Szeretném ha a munkahelyemre már a régi új én lehetnék. Már csak azért is mert nem férek bele az őszi nadrágjaimba és nem akarok nagyobbat venni. Mindig vékony nő voltam. Most se vagyok dagadt, de egy tizest le lehetne dobni. Most 64 kg vagyok, 58-nak már örülnék. (162cm magas vagyok).

Nekem nem diéta kell, nem edzés terv én mindennel tisztában vagyok. Nekem abban segítsetek hogyan tereljem el a figyelmem az evésről. Kérlek.


2014. jún. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés nálad az evés ezek szerint. Az alábbiakat javaslom:


- Gyakori fogmosás, öblögess listenine-nel, utána nem esnek olyan jól az ízek.

- Más pótcselekvés: csinálj valamit amivel lekötöd a kezeid és ami közben nem tudsz enni (barkácsolj, gyurmázz a gyerekkel, vagy kézügyeskedj össze valamit), rágózz... (nálam a berögzült pótcselekvés a cigi de ezt nyilván nem javaslom).

- Foglald le magad valamivel, ami eléggé magával ragad és/vagy nagyobb szellemi koncentrációt igényel, hogy ne legyen ideje/kedve az agyadnak a kaján kattogni.

- Rágcsálj valami "ártalmatlanabb" kaját, pl. spárgát, kígyóuborkát, ezekből garantáltan nem tudsz annyit összezabálni, hogy hizlaljanak.

- Mozdulj ki, valami olyan környékre, ahol nincs minden tele boltokkal/kajáldákkal (vagy akárhová mozdulj ki csak pénzt ne vigyél magaddal).

2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj pikolinát tartalmú krómot.
2014. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!