Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha későn kelek (12-1körül)...

Ha későn kelek (12-1körül) hányszor étkezzek? A többi lent. :33

Figyelt kérdés
14. évemet töltöm,lány vagyok.160 cm,53 kg.Fogyni szeretnék,de azt mondták a szüleim és a testvérem,hogy gyerekkén nem egészséges a fogyókura,meg visszais hízom hamar.Ezért úgy döntöttem hogy egészségesen probálok enni..tehát vacsorára nem,édesség helyett gyümölcs,sok folyadék,kevés kenyér..s mindenhol azt olvastam,hogy 5 étkezés szükséges a fogyáshoz,de keveset kell enni,de én 12-1 körül kelek,s nincs idöm ilyen sokszor enni..akkor mit tegyek?Jajj és járok futni minden második reggel,vagy minden reggel s Rubint Rékára is tornászom..használ majd?Mikor fog látszani az eredmény?

2014. jún. 28. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mész reggel futni ha délig felsem kelsz? :DD amúgy kb 3 óránkét egyél egy keveset, és az utólsó étkezés lefekvés elött 3-4 órával legyen
2014. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz akkor kelj fel 6 kor. Kicsit furcsa fogyókúrák terjednek itt.
2014. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 évesen nincs időd ilyen sokszor enni? Mégis mi az a sok fontos teendőd..?

Amúgy miért kell délután felkelni? Tessék időben lefeküdni és normálisan kelni, utána meg 3 óránként enni. Nem koplalni, hanem egészséges alapanyagokból csinálni kaját.

Meg ha 12-1-ig alszol, hogy szoktál reggel edzeni?

2014. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Annyiszor, akkor és annyit egyél, hogy kellemesen jóllakj :) Azt érdemes befolyásolni, hogy mit, de ez nem volt kérdés.

A reggeli alvafutás valóban érdekes kérdés, visszafekszel utána vagy egyszerűen délben van reggel? (Nekem akkor van reggel, amikor felkelek :P De azért nekem ez délelőttre esik.)

Nem hiszem, hogy muszáj lenne sokszor enni, egyeseknek pl. ellenjavallt. Én speciel ha már elkezdek enni, mert megéheztem (jóllakva pedig nem nagyon eszem), minimum 800 kalória össze szokott jönni (s az mennyiségben is elég kicsike, nem tudom elképzelni, hogy annál is kevesebbet egyek, bár néha van rá példa), na ezt napi 5-ször nem kéne, de meg se éhezek olyan gyorsan, ha nem eszem túl szénhidrátosan. Kevés ételtől csak kaparnám a falat éhesen, annál a semmi is jobb. Nem lehet ugyanazt a módszert ráhúzni mindenkire.

2014. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik válaszoltak a kérdésemre.Minden második nap futok,de amikor nem megyek futni akkor ilyen későn kelek,és mivel nyár van igy fogok felkelni,mert nekem igy esik jol.;) Máskor kilenckor kelek,s elmegyek futni,s mikro hazaérek utánna eszek..
2014. jún. 29. 23:43
 6/8 A kérdező kommentje:
De 3 óránként mit egyek?Én nem éhezem meg olyan hamar..sőt csak ritkán leszek éhes.
2014. jún. 29. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:
De mit tudsz segíteni otthon ha délig nem kelsz fel? Egyébként egyél háromszor.
2014. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben..akkor úgy fogom csinálni hogy,keveset eszek s háromszor,vagyis reggel,délután,s még valamikor.És anyukám 3ig dolgozik,addig rendbe szoktam tenni a házat,nem mintha ez ide tartozna..
2014. jún. 30. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!