Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hasammal?...

Mit csináljak a hasammal? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Sose volt lapos hasam. Mikor 50 kg voltam akkor se volt lapos. Szenvedek mert hiába csináltam különféle gyakorlatokat, figyeltem oda az étkezésre nem lett lapos. Elegem van abból, hogy olyan megjegyzéseket kapok, hogy beles, mekkora beled van, terhes vagy. Ezen sírok most is. :( Ráadásul tavaly híztam és most 62 kg vagyok. :( Elegem van. :( Emiatt sírok. :( 17/L

#has #ússzógumi
2014. jún. 29. 10:06
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2014. jún. 29. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
És ki mond neked ilyeneket? Mert ha 100 kg lennél, akkor sem szabadna, hogy ilyet mondjanak. aki mondja, az olyan vékony és tökéletes? Szerintem magasról tegyél rá ha valaki ilyet mond, sértegesd te is vagy kerüld el messzire, mert az bolond és rosszindulatú. Minden nőnek van a hasán egy kis gömbölyűség, attól vagyunk nőiesek. kivéve a deszka modelleket, de ők olyankor behúzzák a hasukat.
2014. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem baj, ha nem tök lapos a hasad. Én személy szerint szeretem a kicsi pocakkal rendelkező lányokat, ha túl lapos, az nem is szexi :) Lényeg az, hogy összességében ne nézz ki kövérnek.
2014. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt ételintolerancia is okozhatja, meg tartáshiba is.
2014. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hasizmozol komolyabban, akkor lehet az is megoldás, ha edzel egész keményen hasizomra, és "elfelejted" lenyújtani. Ez persze azzal jár, hogy a hasizom rövidül. Hogy ne legyen derékfájásod, eddz hosszú hátizomra is, lehetőleg deréktájon, és szintén ne nagyon nyújtsd le! Természetesen ha jól esne, akkor nyugodtan, csak a cél némi rövidülés, és persze mivel ez azért elég komoly anomália lenne, az antagonistát is arányosan rövidülésre kell bírni. Nyilván ez kizárólag akkor "a" megoldás, ha a túl renyhe hasizom mint probléma elsődleges okozója a hasad formájának.
2014. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!