Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéták, amik gyorsan beválnak?...

Diéták, amik gyorsan beválnak? (Minnél hamarabb 6-7kg-t szeretnék leadni)

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
okcsa =D gondolom egy pici a legtöbb kajában van szóval... =)
2010. jan. 6. 13:42
 12/12 anonim válasza:
A gyorsdiéták beválnak. Meg is lehet utána tartani a súlyt. Nekem különböző ilyen diétákkal (káposztaleves, bécsi diéta, level diéta) "sikerült" lefogynom 95ről 65re. Csak amikor éjszakákat sírtam át az epegörcstől, meg amikor gyomortükrözésnél ledugták a csövet a torkomba meg mostanában mikor kivizsgálásokra járok, mert minden szartól hőemelkedésem van (még nem derült ki pontosan mitől) Elgondolkodtam, hogy megérte ilyen szar diétákkal lefogyni... főleg hogy vagy 5 kiló vissza is jött. Akkor döntöttem el, hogy ha már idáig eljutottam azért is leadom az a maradék 10 kilót. De semmi extrém módszer. Mindent eszek. Rendszeresen, módjával. És igyekszem sokat mozogni. Most vagyok 66,6kg Tehát még kb 7kg van hátra nekem is. Ha fogyni akarsz, egyél kevesebbet és akkor is inkább zöldséget, gyümölcsöt. Így lassan de biztosan mennek le a kilók.
2011. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!