Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéták, amik gyorsan beválnak?...

Diéták, amik gyorsan beválnak? (Minnél hamarabb 6-7kg-t szeretnék leadni)

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sok ilyen villámdiéta van, amivel simán le tudsz adni 6-7 kg-t pár hét alatt, ha van bőven túlsúlyod, de azt tudnod kell, hogy ezek a kilók azonnal visszajönnek, amint visszatérsz a régi életmódodhoz (hacsaknem változtatsz ezen). Az ilyen diéták rengeteg egészségügyi kockázattal is járhatnak: pl. a tojásdiéta (szegedi klinika diétája néven is ismert) egyeseknél nagyon komoly problémát okoz, de ezzel akár 7-8 kg-t is lehet fogyni 2 hét alatt. A kiinduló súlyodtól függ, hogy mennyit fogsz fogyni. Ha 100 kg vagy, sokat le tudsz fogyni, de 55-ből nem fog 2 hét alatt 7 kg lemenni.


Szóval van a bécsi diéta, a tojás diéta, káposzta leves diéta stb. Rengeteg van, de azt tényleg fontos tudni, hogyha ezt az utat választod, akkor vissza fogod szedni a kilókat.

2010. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
Nekem az vált be, hogy rendszeresen 3 óránként keveset ettem.Teles kiőrlésű kenyeret, sok zöldséget, salit, gyümölcsöt.
2010. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ohh... vágesz...=/ 57 kg vagyok... 170cm... de sztem lenne miből lefogyni... =///

Esetleg olyan diéta, ami nem károsítja az egészséget... tartós... (és akkor a gyorsaságot ugye elfelejthetjük)?

2010. jan. 5. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia anyukám ezt megcsinálta és bejött neki, vissza se hízta, már majdnem egy éve. Én tegnap kezdtem :)

2010. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartósan akarsz fogyni, akkor mindenképpen válts életmódot! Elég annyit tenni, hogy nem eszel fehér kenyeret, próbálod kerülni a cukrot, tésztákat, krumplit, nem iszol mást csak vizet és teát (cukor nélkül). Szerintem ettől tudnál simán fogyni, de nem 1-2 hét alatt. Mikor a súly kisebb, sokkal nehezebb fogyni.
2010. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Harmonetes vagyok. Most látom a méreteid, szerintem ne akarj diétázni, nem lehet rajtad túl sok (én 172cm vagyok, és kb. 80kiló, fél éve szültem, de én se vagyok vészesen kövér)

Akkor inkább este 6 után ne egyél, kevesebb szénhidrát, több sovány husi, meg hal! Életmódváltás a titka mindennek! Én is ellazultam a terhesség alatt, és nem tartom be ezeket az elveim, de most ha sikerül kicsit fogyni, megtartani nekem könnyebb. Lefogytam egyszer már 20kilót, azt azóta tartom, pedig azóta szültem. 100voltam...

2010. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszííí mindent! =D Szóval a legfontosabbak, hogy semmi szénhidrát, és 6 után pedig nem eszek! =D Még valami? =)
2010. jan. 5. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Az este 6 után nem evés baromság, ne hidd el!


A lényeg,hogy lefekvés előtt 1-2 órával már ne egyél..

2010. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
=D a lefekvés előtt 1-2 óra az pont 6 körül van nálam =D mivel 4-kor kell felébrednem... =/
2010. jan. 5. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért az nem jó, hogy semmi szénhidrát, össze is esnél. Valamennyi szénhidrát mindenképpen kell, csak nem mindegy, hogy miből viszed be.
2010. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!