Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét alatt lehet úgy...

Két hét alatt lehet úgy EGÉSZSÉGESEN fogyni, hogy picit látszódjon is?

Figyelt kérdés

Futásra és aerobikra gondoltam,valamint az édesség kivonását, de koplalni nem akarok.

Ezt hosszútávon akarom csinálni. Szerintetek hatásos lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat!


168cm/63 kg vagyok


23/L



2014. júl. 1. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 kg két hét alatt egészségesen lemegy.
2014. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két hét alatt fogyni nem sokat tudsz, de ennek ellenére lehetséges, hogy meglátszik. Ugyanis eleinte elég sok vizet veszítesz, és ha közben mozogsz, akkor feszesebb leszel.


Koplalni eleve értelmetlen lenne, inkább jelentkezz a kalóriabázis.hu-ra, ott sokat tudnak segíteni a fórumban a többiek az étrendedben, mármint hogy hogyan lehet kevesebb kalóriával is jóllakni és közben fogyni.

A sport jó, azt semmiképpen se hagyd ki.


Sok sikert!

2014. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit nem igazán lehet, hogy már látszódjon is. Ahhoz kell 2-3 hónap.

De annyi talán fog látszani, hogy laposabb lesz a hasad.

2014. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
de lehet, mozgás hatására az izomtónusod egyből meg fog változni. Én hosszabb kiahagyás és némi hízást követően ha elkezdek mozogni, már 4 nap után látok némi változást (ha minden nap mozgok). Fogyni nem tudom, mennyit lehet, de látszódni fog valami - ja, és diétázz is:)
2014. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!