Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális amit a nővérem...

Normális amit a nővérem csinál? Nem túl kevés ez az étkezés 1 napra? (help)

Figyelt kérdés

megfigyeltem és ma ezt ette:

reggelre 1 győri édes meg 1 mandarin


ebédre: milánói volt ihhon, szóval muszály volt azt enni, de abból is csak egy kicsike tányérral evett


aztán fél konzerv olajos hal, meg kb 3harapás zsömle hozzá


vacsira meg 2kivi


fogyózni akar, de azért ez nem túl kevés? nem lehet ettől baja? amúgy szerintem nem is kövér, max kicsi alakformálás férne rá vagy max 2-3kilo minusz, de kövérnek 1általn nem az

segítsetek! mit mondhatnék neki?


2010. jan. 5. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, hamarosan fel fogja adni :D...

Te meg legyél jófej tesó, vegyél neki edzésdvd-t, vagy keress egy egészséges, de kifizethető fogyókúrát a neten...esetleg mindkettő...

Aki ilyen keveset eszik, nem hánytatja magát.

Tök egészségtelen amúgy, de ne aggódj, majd kinövi, amint látod, sokan ugyanilyenek, én is ilyen voltam. Baja nem lesz belőle, ha nem csinálja évekig :)

2010. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg pont, hogy tulságosan is kevés!

Bár attol függ, hogy hány éves a nővéred:)

Baj nem lesz belőle, ha nem mindennap csinálja, de azt semmi képp se hagyd neki, hogy ennél kevesebbet egyen.

Mert teljesen felesleges!

Inkább egyezz ki vele, menjen el valamit mozogni, és akkor ehet rendesen:)

Mondjuk menj el vele akár te is, hátha...

A gyümölcs az oké:)

2010. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!