Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? Valami "olcsóbb...

Szerintetek? Valami "olcsóbb sporteszközt" szeretnék venni otthonra. Mi a véleményetek a Leg Trainer-ről? Ér valamit? Vagy vegyek szobabiciglit? Abban viszont nem tudom, hogy mi a különbség a szalagfékes és a mágnesfékes között.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Leg Trainert használt az egyik ismerősöm. Annyira nem volt rossz, de egy idő után össze-vissza nyikorgott, szörnyen idegesítő volt. Szerintem a szobabiciKli szörnyen unalmas, inkább menj ki a szabadba és ott tekerj.

Ami az én észrevételem: az olcsó sporteszköz általában olyan is: rossz konstrukció, hamar tönkremegy, nem élvezet vele a sport, sőt egy idő után ráun az ember és csak a helyet foglalja.

Miért nem mész a szabadba a levegőre? Kocogás, futás, bicikli, úszás stb.

Ami a fékrendszereket illeti a szobabiciklikél:

Szalagfékes: Egy műanyag szalag menet közben lefékezi a lendkereket. Ez zajjal jár és a lendkerék mozgása sem egyöntetű.

Mágnesfékes: A lendkereket egy mágnes lefékezi. Mivel a lendkerék és a fékrendszer között nincs kapcsolat, emiatt (majdnem teljesen) zajmentes és a lendkerék járása egyenletes.

Szóval egyértelműen mágnesfékes, de az nem olcsó.

2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Egy konditeremben több százezres gépet használhatsz, havi párezer forintért... Nincs olyan gép amit mindenre használhatnál, és hidd el, hogy az otthoni bohóckodásra nagyon gyorsan rá lehet unni.
2010. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 20 ezer ft körül vettem jó minőségű mini steppert, több mint fél éve. naponta használom minimum 40 percet és semmi baja. 3 év garancia van rá. nagyon jó benti mozgásra mert ha rendesen csinálja az ember 130 pulzussal akkor jó kis aerob edzés.
2010. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leg trainer annyit ér, mint egy torna. Minek?!
2010. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!