Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le kulsoleg?

Hogyan adjak le kulsoleg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a 165cm-hez nem tulsuly az 55-60 kg de en nem is a kilokra utazok hanem nagyon vastag a combom illetve a csipom 75cm amit rengetegnek talalok.Illetve narancbor...ezekre a problemakra ha tudtok tanacsot adni megkoszonnem!
2010. jan. 6. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csípő 75?Az nagyon kevés,nem írtad el?
2010. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem....egy szep csipo 60 centi de en 65el megelegszek...tobbi reszem vekony es ugy szinte lelog a csipom:(
2010. jan. 6. 15:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Hu bazeg, nem beszel madzsar? Irni ossze-vissza nem erteni beszelni mit? Belsoleg mar jol le vagyol adolva, szoval leadolas kulsoleg is kelljen! Csipod nem tud hol vagyon? Viszonthallasra!
2010. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megint en, ki szinten nem beszel madzsar. Te osszekever csipo derekkal! Meg azt sem tudol mi kulonbsegg! Lenni hule vadzsol, vadzsol te lenni?
2010. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
te egy budos cigany vagy?asszem igen...amugy nem Magyarorszagon lakok hanem Angliaba ezert nem hasznalom magyar karaktereket,nem tetszik ember??
2010. jan. 6. 16:48
 6/12 A kérdező kommentje:
ja es azert pontositottam hogy kulsoleg mert lexarom a kilokat,hanem a latszat szamit.Mert ha nemtudnad az ember altalaban azert fogyokirazik hogy kilokat adjon le...es en kivetel vagyok ennyi.Dugulj el looooser,no estas ablamos nada buena..
2010. jan. 6. 16:49
 7/12 anonim ***** válasza:

te egy barom vagy wazee :D már bocs

a válaszoló nem az ékezetekkel volt elfoglalva,hanem a csípődet keverted a derekaddal.75 cm csípő??merem kockáztatni olyan az anorexiásokon kiül senkinek nincs.esetleg derék.áhh :D

2010. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon kevés. Nekem 80 centi, 13 éves vagyok, lány, és nagyonis jó alakom van!! Külömben is ha hozzá szép formás vagy, nincs nagy hasad akkor mindeggy hogy mekkora a csipőd. Amúgy se lehet lefogyni csípőről mivel ott a csípőcsontod, és csontból nem lehet fogyni kivéve ha leszedeted.
2010. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Látod, előttem szóló értette, hogy miről beszéltem :) Mit csinálsz Angliában kicsi lány? Mosogatsz, vagy gyerekre vigyázol? Gondolom valamelyik a két nagy karrier lehetőség közül... mindegy, úgyis bekamuzol mindjárt valamit. Tudod én csak vásárolgatni járok ki, a harrod's-ba... tudod ahova te csak nézelődni jársz ;)

Mindegy, hozzászólásodból is látszik, hogy az ostoba ember még azt sem veszi észre, ha hülyét csinál magából... de nem baj, mi jól szórakozunk! :D

2010. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonlit az eseted ehhez:

http://www.youtube.com/watch?v=CpzrUjMBbq0

:D:D:D

2010. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!