Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm-hez 74 kg ideális egy...

172 cm-hez 74 kg ideális egy férfinél?

Figyelt kérdés
Közepesen nehéz fizikai munkát végzek és nem nagyon jut időm és energiám az edzésszerű testmozgásra. Ezért csak a munka edz engem. :)
2010. jan. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, de lehet, hogy nem. Attól függ, hogy az a 172 cm-es és 74 kg-os férfinek van vagy nincs egy kis feleslege. :)
2010. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
72 szoktam lenni általában, ez most az ünnepek után ment fel 74-re :) Szóvel van 2 kg...de nem szokott gondot okozni igazán, mert kb egy-másfél 7 alatt lemegy. Napi 3-szor átlagos adagot eszek, sok vizet iszok...meg persze dolgozok 8-12 órákat.
2010. jan. 6. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Bele kell nézni a tükörbe! Ha tetszik jó, ha nem akkor meg nem. Ha neked nem teszik, és itt látatlanban azt mondjuk, hogy tökéletes, akkor már jobb lesz? Vagy fordítva... ha jól érzed magad, de mi azt mondjuk, hogy nagyon gáz akkor??? Lehetsz ekkora súllyal full szálkás, és vékony, és lehetsz pókhasú jól lakott óvodás is beesett mellekkel....
2010. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:P Köszi a válaszokat. Neeem, azért pókhasú beesett szemű nem vagyok! :)
2010. jan. 6. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:
*beesett mellű :)
2010. jan. 6. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ki vagy gyúrva igen, ha nem akkor kicsit sok
2010. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

172 centivel 74 kilósan hogy lenne már kigyúrva? :D

Nem sok ez egyáltalán. Mondjuk én teljesen más méret vagyok, de a legjobb barátom pont ilyen magas. 75 a versenysúlya, akkor néz ki normálisan. 85 az amikor már pocok :D

2010. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* helyesbítek, kigyúrva és kockahassal!
2010. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!