Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a hasamtól és az úszógumitól?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem, ugyanis azt hitték rólam, hogy terhes vagyok. Már szültem két gyerkőcöt, viszonylag helyre állt a súlyom is, de a hasam körül megmaradt a háj. Úszógumim is van, amit nagyon utálok. Fogyni kg-ban nem igazán szeretnék, párom szerint jó vagyok így, csak a hasam nekem nem tetszik. Csak teljes diétával meg életmódváltással szabadulhatok meg a pocakomtól? Már egy néhány napja tornázok rá, láb emelgetés, hasprés meg ilyen általános hasizom gyakorlatok. Érzem is mert van izomlázam, de nem tudom hogy csupán azzal hogy napi max 25-30 percet tudok a tornázással tölteni, elég e ahhoz hogy ledolgozzam ezt a valamit a derekam helyén. Szeptember végén lagziba megyünk, addigra szeretném magam valamilyen formába hozni, mit kezdjek magammal? Pénzem és időm sincsen eljárni fitnesz terembe, itthon tudok tornázni napi 25-30 percet. Sajnos két gyerek és a háztartás mellett erre futja csak. Hogyan kezdjem, mit csináljak?:
2014. júl. 7. 12:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát ezzel az a gond, hogy nagyon sok nőnek olyanok a szövetei, hogy szülés után teljesen löttyettek. Ha mindennap tornázol és eljársz hetente legalább egyszer futni 2 km-t akkor talán 1 hónap múlva lesz eredménye. Ráadásul nyár van ilyenkor az emberi szervezet a meleg miatt nem kívánja a kaját.
2014. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Már egy néhány napja tornázok rá, láb emelgetés, hasprés meg ilyen általános hasizom gyakorlatok."


Lehet csinalni, artani nem art, de ezzel nem fogsz ledolgozni semmit.


A hajat csak ugy tudod eltuntetni, ha fogysz, csokkented a testzsirszazalekodat. Es a valasz valoszinuleg az amitol feltel: Csak dieta es eletmodvaltas, rengeteg sport, abszolut kontroll a kajalasban, es akkor talan egy-ket ev alatt meg tudsz valtozni.


Szeptembert meg nyugodtan elfelejtheted, gyokeres valtozast addig nem tudsz elerni.


En ugy kezdenem a helyedben, hogy odafigyelnek a kajara, kevesebbet ennek, kaloriat is lehet szamolni. Aztan meg el lehet kezdeni valami aerob jellegu edzest, allapottol fuggoen gyors seta vagy kocogas, napi 45-60 perc.

2014. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tabata intervallum edzés. Youtube-on van fent videó. De elég kemény. 21-22 perces azt hiszem.
2014. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna a két terhesség miatt kinyúltál hastájékon, erősítéssel hosszútávon javíthatsz rajta, de ehhez idő kell.
2014. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 8. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!