Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformáló gyakorlatok?

Alakformáló gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, hogy a fogyáshoz nem elég a torna/sport, a helyes étkezés is kell. Na most, ez megvan. Eddig tíz kilót adtam le a kézilabdával, helyes étkezéssel. Szerencsére gyorsan tudok fogyni, az a tíz kiló a kézilabda miatt nagyon gyorsan lejött és nem is ment vissza. Csak ugye most nincs edzés, és megállt a mérleg, de rajtam még mindig van - szerencsére már csak 3-4 kiló felesleg, ami nem látszik annyira. Mégis ezt a pici úszógumit hogy lehet eltüntetni a legegyszerűbben? Akinek sikerült, hogy csinálta?

Köszönöm előre is.



2014. júl. 12. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!:) Én is ezzel küszködök.:D Valamennyi már lement,tornától de még egy pici ott van:D Egyébként én is olyan 10 kg fogytam,bár most inkább már "formázom" magam:)

RTL-en volt a Fókuszban erről egy riport ott mondanak pár tippet. Ha gondolod nézd meg:) [link]

2014. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az étrendet azt tudod. Mozgásnak pedig tempós gyaloglás,egyenletes terheléssel megszakítás nélkül 40-60 perc. A tempó olyan legyen hogy lihegj mert akkor magas az oxigén felvétel és ha pl kérdeznek tőled valamit akkor tagoltan és levegő kapkodás nélkül tudj válaszolni.

Elméletileg 5-10 percen belül megindul a zsírégetés és ez egy egész testet megmozgató gyakorlat és talán a leghatásosabb de ilyen a szobabiciklizés is. Tudom unalmas :DD Viszont hatásos :)

2014. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a zsírégetés 30 perc után indul meg és ezt az adatot futóknak írják nem gyorsgyaloglóknak.
2014. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tempós gyaloglás az aerob a futás pedig már átmegy kardióba. Egy jól eltalált aerobba égetsz a leghatékonyabban zsírt, persze jó diétával. Megismétlem 5-10 percen belül megindulhat a zsírégetés :)
2014. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!