Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan fogyhatok le?...

Milyen gyorsan fogyhatok le? (részletek lent)

Figyelt kérdés

18/L 165cm 93kg vagyok


Tervem:


Étkezés:

reggeli 1 banán + kávé

ebéd: végüli bármi 200-400 kalóriáig

vagyora: 1 alma


Mozgás:

heti 2x tesióra

heti 2x norbi (kiképzés első 30 perce)

heti 1x úszás (1-2 óra)

heti 2x szobabicikli (20 perc)


Jan 1-től kezdtem (98 kilóval), idáig csak a heti 2x tesióra volt, a többit most szeretném hozzáadni.


30kg-ot szeretnék leadni, persze tudom, hogy nem megy olyan gyorsan, de nagyjából mennyi idő alatt menne le így a felesleg?


2010. jan. 8. 04:22
 1/5 A kérdező kommentje:

*vacsora

És még hozzáteszem, hogy előtte olyan 2500 körül volt a kalóriabevitelem

2010. jan. 8. 04:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Így gyorsan lefogysz, de előbb teszed tönkre magad. Nem lesz elég energiád semmihez.

Saját tapasztalat: gyorsan akartam fogyni, nem olvastam utána, hogy lehet ezt egészségesen elérni. Koplaltam, kb. annyit ettem, mint amit Te tervezel. Hatása: 3 hónap alatt 20 kg mínusz, DE! hajhullás, menstruáció elmaradása, ájulás, gyomorfájás.

Én nem akarok rosszat neked! Jó, hogy eldöntötted, hogy le akarsz fogyni, ez az első lépés a cél felé. De ne így! Keress magadnak egy testre szabott módszert, ami kevésbé készít ki, egészséges.

Ha eddig 2500 kalóriát vittél be, akkor már attól is fogysz, ha csak 1400-1600-at viszel be, plusz mellette a több sport és a lényeg, hogy mindenféle tápanyagra szüksége van a szervezetnek. Ne éhezzél, nézd meg mit eszel és mikor! Lehet fogyni úgy is, hogy nem teszed magad tönkre. Kérd ki szakember tanácsát! Nem kell fizetni érte, találsz itt, a neten is tapasztalt embert, aki válaszol a kérdéseidre.

Én csak a saját tapasztalataimat tudtam elmondani. Kérlek ne a saját hibádból akarj tanulni, érd be az enyémmel! :)

2010. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kb. én is azt tettem, amit te tervezel és hidd el ez nagyon nem jó... A végén már alig maradt valamicske energiám, mert előbb az izmok fogynak és a szervezetnek a zsír a vésztartaléka és azt csak utoljára kezdi égetni. Emelett elmaradt a menziszem, a hajam fele kihullott és még most is alig akar visszaálni. Ne tedd ezt!!! Egyél inkább naponta 5-ször, mert így állandóan mozgásban tartod az emésztésed és gyorsabban feldolgozza az ételt!

Pl. így is csinálhatod:

reggeli: zsírszegény tejjel müzli

tízórai: 2alma

ebéd: majdnem akármi, 500-600kcal

uzsonna: gyümölcs vagy zöldség

vacsi: joghurt egy szeletke teljes kiörlésű gabonakészítmény


Lasabb, de sokkal tartósabb az eredmény és végül életformáddá is válhat! Meg persze ne feledd a napi 2l folyadékot (szénsavmentes ásványvíz, zöldtea).

Sok sikert és kitartást!!!

2010. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 70-ről 45 kg-ra fogytam hogy mitől? ALMAECET ALMAECET ALMAECET.......Almaecet főzelékbe, almaecet salátába, almaecetet mindenbe és ennyi slussz-passz (:
2010. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, almaecet... hugomnak attól vérzett be a gyomra. :(
2010. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!