Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem kívánom a kenyérféléket...

Nem kívánom a kenyérféléket és puffasztanak is. De nem tudom, mit egyek helyette reggelire?

Figyelt kérdés
A műzliket is túl édesnek érzem, és általában nem is kívánok édeset, inkább sósat. Szóval nincs ötletem, hogy mit vihetnék magammal, vagy reggelire mit egyek, amihez nem kell kenyér.

2014. júl. 12. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

gyümölcs salik, gyümölcs turmixok, joghurt,sajtok, rántotta paradicsommal (én nem is eszem hozzá kenyeret)

Ha mindenképp pótolni akarod a kenyérféléket, próbáld ki a puffasztott rizst vagy a pászkát

2014. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kemény tojás, rántotta, tükörtojás, magvak; ezért sokan megköveznének, de azért leírom: puffasztott rizsszelet..
2014. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, tojás, sonka, kolbász, paradicsom, paprika, sajt,
2014. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kenyeret mindenestül ki lehet iktatni és zöldségre cserélni.

de ha meg akarod tartani,akkor ott a glutén mentes kenyér,mert a glutén érzékenység miatt puffadsz be.

a müzlit azért érzed édesnek,mert egy cukros sza-r.

2014. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!